Mládež 20.01.2015
Autor: Martin Stříbrný

Ústecký kraj s několika hráči Litvínova vstoupí do turnaje krajských výběrů

Od čtvrtka do neděle se v Karlových Varech a v Chebu odehraje každoroční mládežnické MČR krajů, kterého se zúčastní všech 14 krajů České Republiky včetně toho Ústeckého. Turnaj jistě neunikne zraky mnoha fanoušků a trenérů a to nejen těch klubových. Do nominace Ústeckého kraje se dostalo hned několik hráčů litvínovské mládeže.
Jako minulý, tak i letošní rok se koná turnaj s názvem: Mládežnické MČR turnaj krajských výběrů ČSLH 2015. Tohoto turnaje ze zúčastní všechny kraje České Republiky včetně toho Ústeckého. Ústecký kraj na tomto turnaji bude reprezentovat hned několik hokejistů Litvínova. Turnaj jistě bude pod dohledem nejen klubových trenérů, ale i trenérů pro budoucí reprezentaci České Republiky U16.

Do krajské nominace se dostalo hned pět zástupců litvínovského hokeje. Nominaci na turnaj si svými výkony v klubu zasloužili tito hráči: David Jindra, David Zirtoni, Lukáš Vacín, Patrik Pech a Přemysl Svoboda. 

Systém turnaje je velmi zrádný. Všech 14 krajů se rozdělí do dvou skupin (A, B). Tyto týmy se utkají mezi sebou a budou bojovat o každý bod. První tým z každé skupiny si zahraje o turnajové zlato, druhé týmy z každé skupiny si zahrají o stříbro. Pro zbytek „neumístěných“ týmů cesta turnajem končí. 

Ústecký kraj se ve skupině postupně utká se Zlínským, Pražským, Středočeským, Plzeňským, domácím Karlovarským a s krajem Vysočina. Turnaj je rozlosován tak, že každý tým odehraje každý den od čtvrtka do soboty dva zápasy, „umístěné“ týmy si poté ještě v neděli zahrají o první, či třetí místo.

Soupiska ÚSTECKÉHO kraje: 

Gólmani: Richard Běhula, Ondřej Skokan
Obránci: Jakub Štochl, Erik Mareš, Martin Štěpánek, Richard Záruba, David Zirtoni, Vít Seeman, Pavel Jarý, Denis Zeman
Útočníci: Přemysl Svoboda, Vojtěch Gunter, Tomáš Koblížek, Jakub Veselý, Lukáš Vacín, Milan Breczko, Jakub Jaroš, Jakub Lauko, David Jindra, Tomáš, Čermák, Václav Rubeš, Patrik Pech

Zápasy ÚSTECKÉHO kraje: 

Čtvrtek: 

8:00: Plzeňský kraj – Ústecký Kraj
13:10: Ústecký kraj – Kraj Vysočina

Pátek: 

8:00: Ústecký kraj – Hlavní město Praha
13:10: Zlínský kraj – Ústecký kraj

Sobota:

8:00: Ústecký kraj – Středočeský kraj
16:40: Ústecký kraj – Karlovarský kraj

Neděle:

10:00: Zápas o třetí místo (A2 – B2)
12:30: Finále (A1 – B1)

Mládež před 2 dny

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >
Konto našeho srdce 08.04.2021

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Více >
Konto našeho srdce 16.03.2021

Při akci Vlasatý zápas se vybralo 127 636 korun. Pomohli jsme Matyldě a dalším čtyřem dětem

V pátek 5. března proběhl třetí ročník Vlasatého zápasu v rámci utkání Tipsport extraligy proti českobudějovickému Motoru. Společně se spolkem Nové Háro a Nadací Orlen Unipetrol jsme pomáhali pětileté Matyldě Peterkové.
Více >