A-tým před 2 dny
Autor: Klub

Útočník Filip Helt s obráncem Jakubem Březákem vypomohou Kadani

Litvínov uvolnil útočníka Filipa Helta a obránce Jakuba Březáka do prvoligového celku Trhači Kadaň.
Oba litvínovští odchovanci absolvují s týmem Kadaně už čtvrteční trénink. Třiadvacetiletý zadák Jakub Březák odehrál v černožlutém dresu v přípravě šest zápasů, ve kterých nebodoval. Jeho o rok mladší spoluhráč Filip Helt nastoupil do sedmi utkání, ve kterých si připsal jednu asistenci. Oba hráče může litvínovský A-tým kdykoliv využít do svých zápasů.
Preview - Junioři dnes

Liga akademií pokračuje, do Litvínova přijede Havířov

Tuzemský hokej stále výrazně ovlivňuje epidemie koronaviru. Chemici měli tento týden odehrát utkání s Třincem a Havířovem, kvůli karanténě Ocelářů se ale střetnou pouze s AZetem. Sobotní utkání startuje v poledne.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Parádní obrat dorostu! Litvínov i přes špatný vstup ovládl derby proti Chomutovu

Ch o m u t o v - První utkání nové sezony má pro litvínovské dorostence vítězný konec. Černožlutí sice na ledě Pirátů po dvaceti minutách prohrávali o tři branky, nakonec ale zvítězili 6:3. Hattrickem se blýskl útočník Jan Šprynar.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Sezona začíná i dorostu! Litvínov změří síly s Chomutovem a Mladou Boleslaví

Po velmi dlouhé pauze odstartuje nový soutěžní ročník i pro litvínovské dorostence. Černožlutí se ve čtvrtek představí na ledě Chomutova, o dva dny později pak doma přivítají Mladou Boleslav. Podaří se jim do sezony vstoupit vítězně?
Více >