Tiskové zprávy 14.06.2020
Autor: Tisková zpráva

Útočník Lukáš Válek pokračuje v Litvínově

Vedení klubu se domluvilo s útočníkem Lukášem Válkem na nové smlouvě. Litvínovský odchovanec tak nastoupí v černožlutých barvách už do šesté sezóny za A-tým. Šestadvacetiletý útočník podepsal roční smlouvu s roční opcí.
Litvínovský klub si pojistil svého odchovance Lukáše Válka, který v sezóně 2013/2014 dovedl jako kapitán juniorský tým až do finále extraligy. Mostecký rodák se díky svým výkonům v mládežnických kategoriích probojoval až do seniorského hokeje.

Šikovný forvard odehrál za Vervu 254 extraligových zápasů, ve kterých zaznamenal 57 kanadských bodů za 32 gólů a 25 asistencí. V extralize debutoval v sezóně 2015/2016. Svůj nejlepší ročník prožil před dvěma lety, kdy v sezóně 2018/2019 střelecky zazářil a společně s Viktorem Hüblem se stal se 14 góly nejlepším střelcem týmu. Nyní se dohodl na nové smlouvě a po Krušnými horami bude působit už šestou sezónu v řadě. „Lukáš je hráč střední generace a je odchovancem litvínovského hokeje. Věříme, že naváže na svou životní sezónu 2018/2019 a ukáže svůj potenciál,“ říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Mládež před 2 dny

Mládež se vrací do běžného režimu

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek dnes oznámilo, že se mládežnický oddíl po koronavirové nákaze vrací zpět do normálu.
Více >
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Více >
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...
Více >