Mládež 28.09.2019
Autor: Ondřej Mach

Útočník Stehlík obdržel premiérovou pozvánku do reprezentace U18

Šestnáctku i sedmnáctku už má za sebou, nyní se posune do další kategorie. Lukáš Stehlík je v nominaci reprezentace do osmnácti let, v říjnu se zúčastní kempu v Příbrami a trojutkání s Ruskem.
Nominace trenéra Karla Berana čítá mnoho nezkušených jmen, většina tahounů dostala volno. Chybí i další litvínovský útočník Jan Myšák. Premiéra v této kategorii čeká čtrnáct hokejistů. 

Český tým se sejde 6. října v Příbrami, zápasy sehraje mezi 10. až 12. říjnem. V nominaci mezi náhradníky figuruje ještě Ondřej Baláž.

Stehlík patří mezi největší talenty v severočeské organizaci. Loni vinou zranění stihl jen deset utkání v juniorské extralize, i přesto v nich zapsal 7 bodů (3+4). Stejný počet bodů má na kontě po osmi kolech turnaje O Pohár DHL, zatím vstřelil čtyři branky a přidal tři asistence.

Dobré výkony minulý rok znamenaly nominaci do reprezentační sedmnáctky, kde drobný útočník zvládl sedm duelů. 

Nominace českého týmu

Brankáři:
Jan Bednář (Karlovy Vary), Nick Malík (Třinec), Oldřich Cichoň (Sparta Praha).

Obránci:

Jan Hampl, Filip Kovář (oba Liberec), Marek Bláha, Michael Krutil (oba Sparta Praha), Vladimír Kremláček (Plzeň), Michal Hrádek (Pardubice), Jakub Naar (Hradec Králové), Tadeáš Talafa (Zlín).

Útočníci:
Vojtěch Jiruš (Liberec), Lukáš Stehlík (Litvínov), Tomáš Chlubna (Jihlava), Joshua James Mácha, Daniel Ministr (oba Olomouc), Josef Koláček, Stanislav Vrhel (oba Chomutov), Josef Slavíček (Sparta Praha), Sebastián Malát, Jan Slanina (oba Plzeň), Michal Rouha (Pardubice)
Rozhovory - Junioři včera

Lukáš Stehlík o zranění, formě nebo reprezentaci

Minulý rok podstatnou část sezony promarodil, teď je zpátky. Lukáš Stehlík je nejlepším střelcem litvínovské juniorky a minulý týden premiérově nastoupil v dresu reprezentace do osmnácti let.
Více >
Preview - Dorost včera

Dorost se připravuje na náročné podkrušnohorské derby proti Energii

Dorostenci se ve čtvrtek na Zimním stadionu Ivana Hlinky utkají s lídrem ligové tabulky z Karlových Varů. Pokud se i nadále chtějí držet špičky, musí po dvou nezdarech znovu uspět. Zápas začíná v 17:30.
Více >
Žáci před 2 dny

DEVÍTKA: Kdo zastaví černožlutou bouři?

V uplynulém ročníku zakončili základní část bez jediné porážky a na podobný počin to vypadá i letos. Žáci deváté třídy si v dalších dvou utkáních zastříleli a s dvoubodovým náskokem vedou svoji skupinu.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Dor.
Litvínov mládež
HC Energie Karlovy Vary