Mládež 28.09.2019
Autor: Ondřej Mach

Útočník Stehlík obdržel premiérovou pozvánku do reprezentace U18

Šestnáctku i sedmnáctku už má za sebou, nyní se posune do další kategorie. Lukáš Stehlík je v nominaci reprezentace do osmnácti let, v říjnu se zúčastní kempu v Příbrami a trojutkání s Ruskem.
Nominace trenéra Karla Berana čítá mnoho nezkušených jmen, většina tahounů dostala volno. Chybí i další litvínovský útočník Jan Myšák. Premiéra v této kategorii čeká čtrnáct hokejistů. 

Český tým se sejde 6. října v Příbrami, zápasy sehraje mezi 10. až 12. říjnem. V nominaci mezi náhradníky figuruje ještě Ondřej Baláž.

Stehlík patří mezi největší talenty v severočeské organizaci. Loni vinou zranění stihl jen deset utkání v juniorské extralize, i přesto v nich zapsal 7 bodů (3+4). Stejný počet bodů má na kontě po osmi kolech turnaje O Pohár DHL, zatím vstřelil čtyři branky a přidal tři asistence.

Dobré výkony minulý rok znamenaly nominaci do reprezentační sedmnáctky, kde drobný útočník zvládl sedm duelů. 

Nominace českého týmu

Brankáři:
Jan Bednář (Karlovy Vary), Nick Malík (Třinec), Oldřich Cichoň (Sparta Praha).

Obránci:

Jan Hampl, Filip Kovář (oba Liberec), Marek Bláha, Michael Krutil (oba Sparta Praha), Vladimír Kremláček (Plzeň), Michal Hrádek (Pardubice), Jakub Naar (Hradec Králové), Tadeáš Talafa (Zlín).

Útočníci:
Vojtěch Jiruš (Liberec), Lukáš Stehlík (Litvínov), Tomáš Chlubna (Jihlava), Joshua James Mácha, Daniel Ministr (oba Olomouc), Josef Koláček, Stanislav Vrhel (oba Chomutov), Josef Slavíček (Sparta Praha), Sebastián Malát, Jan Slanina (oba Plzeň), Michal Rouha (Pardubice)
Rozhovory - Žáci včera

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Více >