Rozhovory 08.08.2019
Autor: Tereza Čubanová

Už bych radši přestal dávat góly a nechal si něco na sezónu, směje se Viktor Hübl

Litvínov dnes sehrál domácí utkání proti borcům z Mladé Boleslavi. Zápas byl velmi vyrovnaný a za stavu 3:3 dospěl až do prodloužení. Tam byli šťastnější hosté. Verva tak padla poměrem 3:4 v prodloužení. Viktor Hübl si ovšem na své konto připsal další dva kanadské body! ”Mám teď asi trochu štěstí, doufám, že si to nevystřílím. Už bych radši přestal dávat, ať si nechám něco na sezónu.” směje se litvínovský střelec v rozhovoru.
Verva dnes sice o gól nestačila na svého protivníka, avšak litvínovský matador Hübl se opět činil! Viktor dnes jeden gól vstřelil a na druhý přihrál. Dohromady má tedy za tři přípravná utkání už 7 kanadských bodů za 4 branky a 3 nahrávky! V přípravě se mu tedy zatím mimořádně daří. "Zatím to neřeším. Je to příprava. Teď je důležité se co nejlépe připravit a uvidíme v sezóně. Hlavně aby to klapalo tam a fungovalo to během extraligy." říká skromně Viktor Hübl. Co dalšího černožlutý střelec prozradil se dozvíte ve videu.
Zápasy - Dorost před 2 dny

Liberecký debakl, Litvínov prohrál pod Ještědem 2:8

Nadstavbová část dorostenecké Extraligy je v plném proudu. V rámci sobotního programu zavítali černožlutí do Liberce, kde čelili místním Tygrům. Tabulkově do utkání vcházeli lépe hosté, kteří měli na modrobílé náskok sedmi bodů. Chemici ale selhali a osmkrát inkasovali.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Derby pro Energii, junioři po špatné třetí třetině prohráli 1:4

L i t v í n o v - Druhé juniorské Podkrušnohorské derby opanovali hokejisté Karlových Varů. Tým z lázeňského města se do vedení dostal zásluhou Holuba, ještě v první třetině srovnal Bartoš. V prostřední části hry branka nepadla, a tak o výsledku klání rozhodla třetí perioda, kterou domácí chemici prohráli 0:3.