A-tým 21.02.2018
Autor: Redakce

Ve čtvrtek odveta v Chomutově

K odvetnému přípravnému zápasu nastoupí Verva ve čtvrtek od půl šesté na chomutovském ledě.
Litvínovský fanoušek by se protentokrát nezlobil, kdyby zůstala zachována jedna tradice. Totiž ta, že derby v posledních letech téměř vždy vyhrávají hosté.

Devět z posledních deseti vzájemných extraligových utkání skončilo porážkou domácího týmu! Plus dva přípravné duely před touto sezónou a ten úterní navrch. Tedy celkem dvanáct z třinácti zápasů.
Výjimkou byl jen duel 20. prosince 2016 v Litvínově, který Verva vyhrála 3:2 v prodloužení.

Piráti (bez olympioniků Vondrky - ČR a Valacha - SR) odpověděli v úterý ve druhé třetině na Lukešovo vyrovnání na 2:2 dvěma góly. Černožlutí (bez olympionika Sørvika) stihli v předposlední minutě při power play snížit. V pokračující hře bez gólmana mnoho nechybělo k vyrovnání.

Do sestavy se po více než měsíční pauze vrátili brankář Petrásek a útočník Vandas. Na marodce zůstává obránce Hunkes.
Michal Trávníček nenastoupil v úterý pro lehčí zranění.

Chomutov, který bude bojovat o účast v play off, si po výhře nad Dynamem Moskva 2:1 minulý týden zlepšil psychiku před finišem základní části další těsnou výhrou. U třech jeho gólů v Litvínově byl útočník Smejkal (2+1), posila ze Sparty ze závěru minulého roku.

Na dva góly HCVL přihrál František Gerhát. I v sedmém utkání v litvínovském dresu (6 TELH, 1 příprava) bodoval Juraj Mikúš.

Jak to dopadne ve čtvrtek?
Odvetu v Chomutově můžete vidět za 50 korun.
Mládež včera

Tři hráči Litvínova jsou v nominaci krajského výběru ročníku 2007

I hráči ročníku narození 2007 jsou nominováni do krajského výběru. Litvínov budou na turnaji v Třemošné reprezentovat tři hráči - Jindřich Koky, Karel Sýkora a Tobias Trejbal. Akce se koná 24.2.

Do krajského výběru bylo nominováno třináct litvínovský hráčů

L i t v í n o v - Bývá takřka pravidlem, že trenéři většiny mládežnických kategorií sáhnou při reprezentačních výběrech do týmů Litvínova. Podobně se tak stalo i v případě nominace do krajského výběru, který se bude konat 24. 2. ve Frýdlantu. Turnaj je určen pro hráče, kteří jsou narozeni v roce 2005. Černožlutí „přispěli“ deseti, potažmo třinácti...
Zápasy - Junioři před 2 dny

Juniorská cesta do města perníku byla neúspěšná, body zůstaly v Pardubicích

Junioři nenavázali na povedený výkon ze zápasu se Spartou a na Pardubice nevyzráli. Přitom mohlo být vše úplně jinak, protože Severočeši dokonce dvakrát vedli, ale nakonec jejich naděje zašlapala produktivita domácích střelců. Také bonusový bod získali hráči Pardubic, čtvrtý bod zajistil Bučko.