Tiskové zprávy 18.02.2021
Autor: Tisková zpráva

Verva uplatnila další opci. Pojistila si obránce Patrika Demla

Litvínov uplatnil opci na obránce Patrika Demela. Vedení klubu si tak po podpisech brankáře Denise Godly s útočníkem Patrikem Zdráhalem pojistilo dalšího hráče střední generace do nové sezóny Tipsport extraligy.
Pětadvacetiletý zadák posílil Vervu v závěru září. Za Litvínov stihl odehrát 42 zápasů, ve kterých si připsal osm asistencí. Fanoušky zaujal především svou poctivou hrou. Svými výkony se probojoval do přesilovkových formací a vysloužil si angažmá i pro následující sezónu. „Jsem rád, že můžu pokračovat v Litvínově. Angažmá na další sezónu mě zase může posunout dále. Všechny zápasy, které jsem v litvínovském dresu odehrál, mi daly cenné zkušenosti. Je toho ještě hodně přede mnou, ale chci se jako hráč nadále zlepšovat a pomáhat tak našemu týmu,“ říká obránce Patrik Demel.

Zkušenosti před litvínovským angažmá nasbíral především v zámořské univerzitní NCAA, která každý rok produkuje řadu hráčů do slavné NHL. „Patrika jsme brali z Vítkovic, kde byl na zkoušce. Předtím působil několik let v Americe. Měli jsme na něj reference ze zámoří, že je to hráč, který by měl pasovat do našeho systému. Má dobrý pohyb a dobré čtení hry. Je pracovitý a myslím si, že velmi dobře zapadl do našeho mužstva,“ říká hlavní trenér Vervy Vladimír Országh.
Zápasy - Junioři včera

Junioři padli s Pardubicemi po prodloužení 3:4

Ve 22. kole juniorské Extraligy zavítaly na led Litvínova Pardubice. Zápas přinesl celkem sedm branek, včetně té vítězné z prodloužení. Skóre sice otevřeli domácí, ale hosté otočili na 1:3, takže ke konci utkání to byli právě Litvínovští, kteří museli vynaložit své síly, aby dostali zápas do prodloužení.
Více >
Mládež včera

Chceme naší prací ukázat, že hokej v Litvínově je sportem číslo jedna, říká Kamil Havelka

Vedení sportovního spolku před sezónou angažovalo novou posilu do svého týmu. Mikael Pančák byl trefou do černého. Do práce s těmi nejmenšími vnesl nový vítr a pomáhá tak nastartovat změnu. Kamil Havelka, který je předsedou spolku HC Litvínov v obsáhlém rozhovoru zhodnotil jeho dosavadní práci a rozhodnutí, proč k této změně s vedením došli....
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Úspěšný vstup do dorostenecké nadstavby! Litvínov porazil Chomutov 5:4

Zatímco extraligová sezona je v plném proudu, její dorostenecká sestřička pomalu přechází ve vyřazovací část. Do nadstavby zasáhl i Litvínov, mladí chemici v úvodním duelu porazili nedaleký Chomutov. Přestože vedli už o tři branky, nakonec se o výhru strachovali.
Více >
×
Dnes v 13:00 | Jun.
HC VERVA Litvínov
Mountfield HK