A-tým před 3 dny
Autor: Klub

Verva utkání s Motorem dohraje v únoru. Přeložen je zápas s Dynamem

Chemici už znají nový termín odloženého zápasu s českobudějovickým Motorem, zápas se dohraje v únorovém termínu. Z toho důvodu se přeložilo i utkání s Pardubicemi, které Verva hraje na ledě Dynama.

Nový termín odloženého zápasu je pátek 11. února od 17:30 na ZS Ivana Hlinky. V tomto termínu měla ale Verva hrát duel v Pardubicích. Vedení klubů se ale dohodlo na přeložení venkovního utkání s Dynamem na čtvrtek 3. února od 18:00. 

Vyzvednuté či zakoupené vstupenky na utkání s Motorem zůstávají v platnosti na nový termín zápasu. 

Žáci včera

Pátá třída vybojoval čtvrté místo na prestižním Mini Winter Cup 2022

Pátá třída po úspěchu na otevřeném kluzišti na stadionu v Povrlech postoupila do finálové části turnaje Mini Winter Cup 2022, která se hrála o víkendu na ledové ploše na střeše obchodního domu Harfa v Praze.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Těsná prohra s Třincem znamená pro juniory třetí ztrátu v řadě

Litvínovští junioři se ve 32. kole utkali krátce po poledni s třineckými Oceláři. Po nedávných porážkách s Chomutovem a Havířovem se pokoušeli obrat o body soupeře ze Slezska. Bohužel stačilo 53 vyslaných střel pouze na jedinou branku, o kterou se postaral David Skuhrovec. Soupeř se trefil dvakrát a bere po bitvě tři body.
Více >
Dorost před 3 dny

Dorostenci o body bojovat nebudou. Utkání s Kladnem a Třemošnou zrušil koronavirus

Litvínovské naděje chtěly odčinit zaváhání v 6. kole nadstavby, kdy nestačily na Chomutov. Tento pátek měli Severočeši na programu mač s PZ Kladnem, následně se chystali odcestovat do Třemošné. Ani jedno klání ale neproběhne, protože v týmech byli zaznamenáni hráči s pozitivním testem na koronavirus. O nových termínech vás budeme informovat.
Více >