A-tým 18.12.2020
Autor: Klub

Vervu na měsíc posílí z Jihlavy útočník Fronk s obráncem Kolářem

Vedení Litvínova se dohodlo s jihlavskou Duklou na měsíční výpomoci obránce Daniela Koláře a útočníka Jiřího Fronka. Oba hráči se zapojí do pátečního tréninku v Litvínově.
Verva zvyšuje konkurenci ve svém kádru a prozatím na měsíc přivádí dva hráče z Dukly Jihlava. Obránce Daniel Kolář si už za Litvínov zahrál, když v přípravě stihl odehrát ve žlutočerném dresu dva duely, ve kterých si připsal jednu asistenci.

Jiří Fronk litvínovský dres v kariéře zatím neoblékl. Rodák z nedalekých Loun začal svou kariéru v Chomutově, kde i debutoval v extralize. Nejvýrazněji se v kariéře prosadil až v Jihlavě. V loňské a letošní sezóně odehrál za Duklu 72 zápasů se slušnou bilancí 29 gólů a 27 asistencí. Teď může vypomoci litvínovské ofenzivě formou střídavých startů.
Preview - Dorost dnes

Návrat po pauze! Dorost čekají venkovní zápasy s Chomutovem a Kladnem

Litvínovští mladíci odehráli poslední soutěžní utkání 8. ledna, od té doby marně vyhlíží návrat. Kýžená chvíle nadejde tento čtvrtek, kdy vyrazí na žhavý chomutovský led. O víkendu pro změnu odcestují na Kladno a změří síly s tamními Pracovními zálohami.
Více >
Zápasy - Junioři 22.01.2022

Drama až do samého závěru. Junioři padli s Mladou Boleslaví 0:2

Litvínovský nabitý víkend pokračoval, mladé naděje čekal důležitý souboj s Mladou Boleslaví. Bruslaři se nachází ve zcela odlišné situaci než Severočeši. Chemikům jde totiž o každý bod, protože aktuálně obývají nepostupové příčky.
Více >
Zápasy - Junioři 21.01.2022

Juniorka díky dvěma brankám Danielčáka veze z Liberce tři body

Litvínovští junioři se ve 33. kole vydali na led třetího Liberce. Verva předvedla parádní výkon a po výhře 4:2 veze domů tři body. Důležitá byla hlavně sedmadvacátá minuta, v té Litvínov vstřelil dvě branky a odskočil do dvoubrankového vedení. Dvě branky si připsal forvard Tim Danielčák a třemi kanadskými body se blýskl Lukáš Stehlík.
Více >