Rozhovory 03.09.2020
Autor: Ondřej Mach

Všechno jsme chtěli hrát do prázdné brány, smutní po prohře s Duklou Martin Látal

Sám oslavil první branku v černožlutém dresu, útočník Martin Látal ale přesto nemohl být plně spokojený. Litvínov totiž na domácím ledě v přípravě nestačil na Jihlavu v poměru 1:3.
„Hodnotí se to špatně, prohráli jsme docela jednoznačně. Prvních pět minut to vypadalo, že bychom mohli odskočit, ale celý zápas jsme přehrávali situace a chtěli jsme hrát všechno do prázdné brány. To v dnešním hokeji nejde, byli jsme za to potrestáni,“ vyprávěl sklesle po utkání. 

Dukla o svém vítězství rozhodla v závěrečné dvacetiminutovce, kdy přidala klíčové dva góly. „Nehráli jsme to, co jsme měli. Každý chtěl hrát na puku, oni nám je pak lepším pohybem sbírali a dostávali se do šancí. Kdyby David Honzík nezachytal, tak to mohlo skončit i hůř,“ hledal rozhodující aspekty porážky Látal. 

Jedním z mála pozitiv je tak první přesný zásah dvaatřicetiletého útočníka. „Petry mi to dal fantasticky. Dobrusloval jsem do třetiny a myslel jsem, že mi to nahraje, protože nerad střílí. Dal mi to krásně přes dva hráče,“ popisoval rodák z Olomouce. 

Celý rozhovor s Martinem Látalem:

Konto našeho srdce před 3 dny

Další paruka z Nového hára mířila Žanetce do Jirkova

Konto našeho srdce podporuje již druhým rokem spolek Nové háro, který založila Markétka Zagrapanová. Její pokračovatelkou je maminka Lucie Staňková, která převzala šek na částku 25 000 Kč.
Více >
Rozhovory - Junioři před 3 dny

Trenér juniorky Tvrzník: Kdo nebude makat, tak nebude hrát. Cílem je vychovat hráče pro A-tým

V realizačním týmu juniorky před novým ročníkem došlo ke změnám, novým koučem nejstarší mládežnické kategorie se stal Martin Tvrzník. Čtyřicetiletý trenér se v rozhovoru rozpovídal o začátku sezony, aktuální situaci nebo konkurenci v kádru.
Více >
Konto našeho srdce 23.10.2020

Konto našeho srdce pomáhá dětským diabetikům

Se spolkem Diahelp Most spolupracujeme již delší dobu a dohodli jsme se na pomoci dětským pacientům s diabetem.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Vítkovice Steel
HC VERVA Litvínov