Rozhovory 05.10.2021
Autor: Vladislav Kollert

Vyznávám na ledě tvrdý styl hry, říká nová posila Michael Latta

Michael Latta je nejnovější posilou litvínovského celku, do města na severu Čech přijel v pondělí. V úterý s týmem absolvoval první trénink. Jaké jsou jeho první dojmy a jak se těší na působení v Litvínově?

S A-týmem jsi se poprvé připravoval na ledě. Jaké jsou tvé první dojmy?

Bylo to super. Kluci jsou skvělí, hraje se hodně rychlý a technický hokej. Jsem velmi rád, že tu mohu být. 

Jak bys popsal svůj herní styl na ledě?

Jsem typ hráče, který vyznává tvrdý styl a do týmu přináší vyhrané souboje. Moje role v předchozích angažmá byla "jezdit po zadku", znepříjemňovat soupeřícím hráčům pobyt na ledové ploše a v případě potřeby se zastat svých spoluhráčů.

Věděl jsi něco o Litvínově, nebo české nejvyšší lize, než jsi sem přišel? 

Mluvil jsem s několika českými exspoluhráči, kteří mi spoustu věcí řekli. Těším se hlavně na fanoušky, kteří jsou prý fantastičtí.

Jsi třetím kanadským hráčem v týmu. Mluvil jsi s Aaronem nebo Giorgiem?

Mluvil jsem s Aaronem, který mi řekl o klubu všechno. Z toho se poté zrodilo mé rozhodnutí přijít do Litvínova. Aaron i Giorgio byli zatím skvělí a vzali mě pod svá křídla, takže věřím, že to bude zábava.  

Zápasy - Junioři včera

Těsná prohra s Třincem znamená pro juniory třetí ztrátu v řadě

Litvínovští junioři se ve 32. kole utkali krátce po poledni s třineckými Oceláři. Po nedávných porážkách s Chomutovem a Havířovem se pokoušeli obrat o body soupeře ze Slezska. Bohužel stačilo 53 vyslaných střel pouze na jedinou branku, o kterou se postaral David Skuhrovec. Soupeř se trefil dvakrát a bere po bitvě tři body.
Více >
Dorost včera

Dorostenci o body bojovat nebudou. Utkání s Kladnem a Třemošnou zrušil koronavirus

Litvínovské naděje chtěly odčinit zaváhání v 6. kole nadstavby, kdy nestačily na Chomutov. Tento pátek měli Severočeši na programu mač s PZ Kladnem, následně se chystali odcestovat do Třemošné. Ani jedno klání ale neproběhne, protože v týmech byli zaznamenáni hráči s pozitivním testem na koronavirus. O nových termínech vás budeme informovat.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři i přes střeleckou převahu doma padli s Havířovem 2:3

Černožlutí junioři nesplnili očekávání a po Chomutovu padli také s Havířovem. Domácí byli zejména v první a třetí části lepším týmem. Jako první se však ujali vedení hokejisté Havířova a svůj náskok i díky využitým přesilovým hrám dokázali po celý zápas udržet. Domácí, stejně jako v minulém zápase, opět vyvinuli v posledních minutách hry velký...
Více >
×
Odehrané 16:40 | Muži
HC Vítkovice Ridera
HC VERVA Litvínov