Klub 24.06.2020
Autor: Klub

Vzhledem k pandemii s prodejem permanentních vstupenek vyčkáváme, říká marketingový ředitel J. Klobouček

Na základě aktuální situace v České republice vzhledem k pandemii viru Covid-19 klub vyčkává rozhodnutí příslušných státních orgánů týkající se návštěv sportovních akcí v měsíci září.”Vlivem současných omezení se může stát, že majitelé permanentních vstupenek nebudou moci navštívit úvodní zápasy Tipsport extraligy. Chceme být připraveni na všechny možné scénáře, a proto s prodejem permanentních vstupenek vyčkáváme. Je proto možné, že prodej permanentních vstupenek bude zahájen později, než bylo v minulosti zvykem, naši fanoušci budou o všech změnách informováni,” vysvětluje marketingový ředitel klubu Jan Klobouček.
Klub připravuje změny cenové mapy hlediště. Což zjednodušeně znamená, že místa na středu hřiště budou dražší, než místa na krajích hlediště. Dále se bude brát v úvahu atraktivita soupeře, vývoj sezóny a hrací den. Majitelé permanentních vstupenek z loňské sezóny budou mít nadále do předem stanoveného termínu přednostní rezervaci na své místo do nového ročníku Tipsport extraligy. "Stejně tak jako ostatní extraligové kluby přizpůsobují svou strategii v oblasti ticketingu, tak i my se chceme v tomto směru přiblížit této době. S novým ticketingovým systémem se mohou naši fanoušci těšit i na mnoho výhod, které odprezentujeme s oficiálním termínem zahájení prodeje na sezónu 2020/2021," říká na závěr Jan Klobouček. 
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dobrý výkon dorostenců zhatily individuální chyby, Mladá Boleslav odváží dva body

Druhé kolo Extraligy dorostu se odehrálo na Zimním stadionu Ivana Hlinky, litvínovští dorostenci chtěli navázat na svůj úspěch v úvodním zápase sezony v Chomutově. Nicméně, po dobrém výkonu v prvních dvou třetinách si ze zápasu s Mladou Boleslaví odnášejí pouze bod.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Nepovedený výkon juniorky znamenal ztrátu všech bodů s Havířovem

L i t v í n o v - Litvínovští junioři přivítali v sobotní poledne soupeře z Havířova, který však od prvních minut ukazoval své silné stránky a domácí tým udolal 4:2.
Více >
Preview - Junioři před 3 dny

Liga akademií pokračuje, do Litvínova přijede Havířov

Tuzemský hokej stále výrazně ovlivňuje epidemie koronaviru. Chemici měli tento týden odehrát utkání s Třincem a Havířovem, kvůli karanténě Ocelářů se ale střetnou pouze s AZetem. Sobotní utkání startuje v poledne.
Více >