Klub 18.09.2020
Autor: Klub

Zápas s Kometou se odkládá! Verva vyzve v neděli doma Hradec

Situace ohledně pandemie koronaviru Covid-19 komplikuje Vervě start sezóny. Litvínov se měl utkat v neděli poprvé před domácím publikem s brněnskou Kometou, ale z důvodu podezření nakažení koronavirem Covid-19 se utkání odkládá. Chemici se ale domácí premiéry dočkají, vyzvou od 17:30 na ZS Ivana Hlinky hradecký Mountfield.
Verva měla odstartovat sezónu ve čtvrtek s Vítkovicemi, ale zápas byl z důvodu pozitivních případů koronaviru Covid-19 v týmu soupeře odložen. Ve druhém kole čekala družinu trenéra Országha domácí premiéra s Kometou Brno, ale utkání bylo v pátečních ranních hodinách také odloženo. Litvínov se v neděli před svými fanoušky přeci jen představí. Utkání s Mountfieldem HK z 20. kola se předehraje v neděli od 17:30 na Zimním stadionu Ivana Hlinky. Náhradní termín utkání s Kometou Brno bude upřesněn. 

Konto našeho srdce 19.11.2020

Kyslíkové koncentrátory budou sloužit široké veřejnosti

Konto našeho srdce společně s našimi partnery Nadačním fondem Hair Servis Pomáhá a společností Kovosreal s.r.o. společně zakoupili 3 kyslíkové koncentrátory pro dlouhodobou oxygenoterapii v celkové částce 75 000 Kč, Terapie pomocí těchto přístrojů je určena k léčbě nemocných s chronickou respirační insuficiencí vzniklou na podkladě plicních...
Více >
Konto našeho srdce 17.11.2020

Pan Stanislav si konečně zajede k lékaři na svém novém skútru

Před 16 lety, ve věku 35 let byla panu Stanislavu Svobodovi z Ústí nad Labem, diagnostikována diagnóza autoimunitního onemocnění, které postihuje centrální nervový systém. Standova pohyblivost se trvale zhoršuje a je stále komplikovanější pomocí kompenzační pomůcky, tedy chodítku, dojít k lékaři, na úřad nebo na nákup.
Více >
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >