Klub 18.09.2020
Autor: Klub

Zápas s Kometou se odkládá! Verva vyzve v neděli doma Hradec

Situace ohledně pandemie koronaviru Covid-19 komplikuje Vervě start sezóny. Litvínov se měl utkat v neděli poprvé před domácím publikem s brněnskou Kometou, ale z důvodu podezření nakažení koronavirem Covid-19 se utkání odkládá. Chemici se ale domácí premiéry dočkají, vyzvou od 17:30 na ZS Ivana Hlinky hradecký Mountfield.
Verva měla odstartovat sezónu ve čtvrtek s Vítkovicemi, ale zápas byl z důvodu pozitivních případů koronaviru Covid-19 v týmu soupeře odložen. Ve druhém kole čekala družinu trenéra Országha domácí premiéra s Kometou Brno, ale utkání bylo v pátečních ranních hodinách také odloženo. Litvínov se v neděli před svými fanoušky přeci jen představí. Utkání s Mountfieldem HK z 20. kola se předehraje v neděli od 17:30 na Zimním stadionu Ivana Hlinky. Náhradní termín utkání s Kometou Brno bude upřesněn. 

Konto našeho srdce 23.10.2020

Konto našeho srdce pomáhá dětským diabetikům

Se spolkem Diahelp Most spolupracujeme již delší dobu a dohodli jsme se na pomoci dětským pacientům s diabetem.
Více >
Rozhovory - Dorost 21.10.2020

Tahoun Šprynar o startu sezony: Spokojení nejsme, děláme individuální chyby

Vstup do nového ročníku mu vyšel náramně. Jan Šprynar je po pěti odehraných utkáních lídrem produktivity litvínovských dorostenců, na kontě má už pět přesných zásahů. Co prozradil v rozhovoru?
Více >
Dorost 20.10.2020

PŘEHLED: Kdo vládne produktivitě dorostu?

Nejproduktivnějším hráčem černožlutých dorostenců je zatím Jan Šprynar, který v pěti utkáních nasázel pět gólů. Kdo následuje?
Více >