Klub 22.02.2021
Autor: Klub

Zemřel Petr Boháč, velký fanoušek a dlouholetý předseda fanklubu

V neděli 21. února ve věku 54 let navždy opustil svou černožlutou rodinu Petr Boháč, bývalý dlouholetý předseda fanklubu a jeden z největších fanoušků litvínovského hokeje.
Litvínovu fandil už od svého mládí. Většina litvínovských příznivců ho znala především pod přezdívkou "Bohy". S klubem spojil prakticky celý svůj život a doprovázel ho po celé ČR i Evropě. Verva tak přišla o obrovského srdcaře a věrného fanouška. 

Čest jeho památce
Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce připravuje již třetí "Vlasatý zápas"

Uskuteční se v pátek 5. března 2021 v rámci posledního domácího utkání základní části, ve kterém hostíme České Budějovice.Zápas bude opět spojen s veřejnou sbírkou, tentokrát budeme pomáhat pětileté Matyldě, která podstupuje onkologickou léčbu a přišla o své vlásky. Ve spolupráci se spolkem Nové háro a našimi partnery chceme malé Matyldě pořídit...
Více >
Mládež 12.02.2021

Prohlášení předsedy HC Litvínov Kamila Havelky k aktuální situaci

Vedení sportovního spolku HC Litvínov se vzhledem k pandemii a zrušení soutěží v aktuální sezóně rozhodlo snížit o 50% členské příspěvky pro své členy.
Více >
Mládež 03.02.2021

Útočník Skuhrovec bojuje o nominaci na MS U18, čeká ho další reprezentační kemp

David Skuhrovec se zúčastní dalšího kempu reprezentace do osmnácti let. Litvínovský útočník na něm bude bojovat o nominaci na dubnové mistrovství světa.
Více >
×
Dnes v 12:00 | Dor.
Litvínov mládež
HC ŠKODA PLZEŇ