Klub 24.07.2020
Autor: Klub

Zimní stadion Ivana Hlinky byl pomocí UV záření sterilizován

Během pátku byl celý objekt Zimního stadionu Ivana Hlinky po výskytu pozitivně testovaného hráče A-týmu na Covid-19 sterilizován pomocí UV záření.
Litvínovský svatostánek bude od pátečních večerních hodin zbaven všech mikroorganismů včetně virů. Sterilizaci všech prostor provedla firma Beta Robotics pomocí UV robota Boba, který během pátečního dne postupně sterilizoval místnosti a chodby na ZS Ivana Hlinky "Velice oceňuji rychlý a profesionální zásah společnosti Beta Robotics, která nám vyčistila prostředí v zázemí mužstva, fitnessu, kanceláří i VervaShopu, který je od pondělí v běžném provozu. Zároveň pomocí robota došlo k odvirování i prostorů restaurace, hotelu a kabin mládežnických celků," říká provozní ředitel Kamil Burda.

Co je UV robot?

UV robot je interiérová robotická jednotka, která využívá ultrafialové germicidní záření (UVGI) ke sterilizaci vertikálních i horizontálních povrchů, přičemž dokáže zlikvidovat až 99,9999 % mikroorganismů. Ultrafialové paprsky ničí DNA virů, bakterií a jiných škodlivých mikroorganismů. 

Fotogalerie

Dorost před 2 dny

Dorostenci na turnaji turnaji 4SA Energie Hockey Cupu 21 vybojovali bronz

Dorostenci mají za sebou turnaj v Karlových Varech, který se hrál pod názvem 4SA Energie Hockey Cup 21. Svěřenci trenérů Radka Šípa a Radka Mrázka získali na silně obsazeném turnaji bronzové medaile.
Více >
Dorost 14.06.2021

Rozpis Extraligy dorostu: soutěž čeká velké zúžení, s kým budou hrát chemici?

Nejen juniorka, jasno o svém zápasovém programu má také litvínovský dorost. Černožlutí na úvod změří síly s Mladou Boleslaví a Plzní.
Více >
Junioři 11.06.2021

Rozpis Extraligy juniorů: koho na úvod soutěže vyzve Litvínov?

Litvínovští junioři už znají jízdní řád nejvyšší soutěže pro sezonu 2021/22. Extraliga juniorů odstartuje v pátek 10. září.
Více >