Mládež 10.09.2021
Autor: Šimon Kadeřávek

Změny v programu juniorů. Utkání s Kladnem odloženo, Litvínov zahájí sezonu proti Spartě

Nemilé zprávy přišly ze středočeského Kladna. Rytíři nemohli odcestovat do Litvínova z důvodu karantény. Junioři tudíž odehrají první utkání až v sobotu, kdy jim bude soupeřem Sparta.

Zatímco na několika stadionech odstartovala Extraliga juniorů, v Litvínově zůstal stadion zavřený. Kladenský tým totiž skončil v karanténě, nejednalo se však o jediný zápas. Ze stejného důvodu neproběhl ani zápas mezi Českými Budějovicemi a Karlovými Vary. Na vině je karanténa českobudějovického týmu.

Je zřejmé, že týmy neodehrají ani další kola, a tak se bude celý harmonogram soutěže posouvat. Litvínovská juniorka díky tomu zahájí sezonu o den později, kdy na severočeský led zavítá Sparta Praha. Utkání startuje v 16:30.

Zápasy - Junioři před 3 dny

Junioři na tripu další výhru nepřidali, těsně padli s Hradcem Králové

Litvínovská juniorka další body na východě Čech nezískala. V sobotu byl nad její síly Hradec Králové, který zvítězil fotbalovým výsledkem 1:0. O jedinou branku duelu se postaral Tomáš Perička.
Více >
Zápasy - Dorost 18.09.2021

O bodech rozhodla závěrečná třetina. Dorost prohrál s karlovarskou Energií 4:6

Na litvínovský led dorazily druhé Karlovy Vary a litvínovské naděje před sebou měly velice těžký úkol. Hráči na sobě nenechali nervozitu znát a po sedmi minutách už vedli 2:0. Energetici ale patří k favoritům soutěže, což záhy potvrdili a díky hattricku Csabiho se vrátili do zápasu. Nerozhodné skóre nakonec zlomili a z Litvínova si odváží plný...
Více >
Preview - Junioři 17.09.2021

Junioři míří do Hradce, čeká je souboj s Mountfieldem

Junioři mají zápasový víkend. V pátek odehráli první přípravné utkání na venkovní půdě a v sobotu už míří do Hradce Králové. Mountfield má v zádech tři výhry a pyšní se prvními příčkami v tabulce. Podaří se chemikům zlomit rozjetou hradeckou šňůru? Zápas začíná v 12.00 hodin.
Více >