05.03.2020, LIM vs KLA 2:5 (JUN-2) 0 0 0 -3 0
29.02.2020, SLA vs LIM 4:1 (JUN-2) 0 0 0 -3 0
22.02.2020, SPA vs LIM 5:3 (JUN-2) 0 0 0 -2 0
15.02.2020, KLA vs LIM 2:1 (JUN-2) 0 0 0 0 0
13.02.2020, LIM vs SLA 3:2pr. (JUN-2) 0 1 1 -1 0
Nebyly nalezeny žádné fotografie
Články
Žáci dnes

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.
Zápasy - Dorost včera

Kladenský direkt, dorostenci nestačili na Rytíře a prohráli vysoko 1:5

Litvínovští dorostenci chtěli dát zapomenout na předešlý neúspěch proti Mladé Boleslavi, kdy selhali až v závěrečném prodloužení. Na ledě Kladna se ale nic neodvíjelo podle jejich představ, chemici rychle inkasovali a po patnácti minutách hry prohrávali 0:3. Jediný zásah Severočechů zajistil Vít Beran, černožlutí nakonec padli 1:5.
Žáci před 2 dny

DEVÍTKA: Demolice Loun a těsná prohra s Energií

Nový ročník před nedávnem odstartovali i litvínovští deváťáci. Černožlutí mládežníci vstoupili do soutěže vysokým vítězstvím proti Lounům, o týden později ale ve vyrovnaném duelu nestačili na Karlovy Vary.