Hokejové začátky: V pěti letech v Mostě

Hokejové cíle: Dokud mě hokej bude bavit a dostat se co nejdál.

Oblíbení trenéři: Oblíbené trenéry nemám.

Hokejový vzor: Pavel Bure

Nejhezčí hokejové zážitky: V šesté třídě turnaj ve Švédsku a minulý rok jsem se podíval na turnaj do Salzburgu s reprezentací do 16 let, kde jsme skončili druzí.

Oblíbená muzika: pop

Oblíbená barva: zelená

Vysněný automobil: Audi R8

Čeho se nejvíce bojíš? Neúspěchu

Jsi pověrčivý? Ne

Oblíbené jídlo: Kachna s knedlíkem a se zelím.

Konto našeho srdce dnes

Martina Šimonová získala na Para atletickém šampionátu v Dubaji bronzovou medaili ve vrhu koulí!

Sportovkyně z teplické TJ NOLA Lenka Kadetová a Martina Šimonová se účastnily Para atletického šampionátu v Dubaji v několika disciplínách. Tyto závody jsou nominačními pro start na letních paralympijských hrách v Japonsku. Obě atletky bojovaly od 7. listopadu ve svých disciplínách.
Preview - Dorost dnes

Dorost se v sobotu pokusí uspět proti Spartě

Dorostenci se po dvou výhrách za sebou pokusí do své sbírky přidat i další. V minulém zápase si dokázali poradit s vedoucí Plzní, a ten samý úkol mají proti pražské Spartě, která si z posledního utkání odnesla krutou porážku od Karlových Varů. Utkání startuje v sobotu od 12:15 na Zimním Stadionu Ivana Hlinky!
Zápasy - Dorost včera

Indiánský skalp! Litvínov si v prodloužení poradil s Plzní 3:2

Po přestávce se do kolotoče utkání vrátil litvínovský dorost. Ten zavítal na led vedoucí Plzně, na první branku čekali diváci do 17. minuty, kdy se prosadil Holý. Odpověď přišla až ve druhé třetině, hosté zásluhou Iljuka srovnali. Indiáni šli na začátku třetího dějství opět do vedení, ale Litvínov domácí znovu dohnal, tentokrát se o to postaral...