přát. 29.08.2013 Litvínov vs Ústí nad Labem 2:1 1
přát. 22.08.2013 Ústí nad Labem vs Litvínov 3:1 -1
přát. 20.08.2013 Litvínov vs Karlovy Vary 0:2 -1
turnaj 17.08.2013 Košice vs Litvínov 5:3 -3
turnaj 15.08.2013 Trenčín vs Litvínov 1:2 -1
přát. 13.08.2013 Litvínov vs Kladno 2:0 1
přát. 06.08.2013 Litvínov vs Slavia 4:4 -1
přát. 01.08.2013 Slavia vs Litvínov 4:3 1
Zápasy - Junioři včera

Junioři ve Varech vyfasovali osmigólový debakl a vrací se bez bodu

K a r l o v y V a r y - Druhé utkání západočeského tripu litvínovským juniorům hrubě nevyšlo, na tým z lázeňského města nestačili vysoko 1:8. O čestný zásah chemiků se až minut před koncem postaral Svoboda, první klání odchytal brankář Zelenka. Příští týden se turnaj O Pohár DHL vrací na sever Čech.
Zápasy - Dorost včera

Dorost vítězí nad oblíbeným soupeřem! Kladenské PZ porazil 4:1

L i t v í n o v - Dorostenci na domácím hřišti přivítali PZ Kladno. V zápase plném spálených šancí se trefili čtyřikrát a do tabulky si připisují další 3 body.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Juniorská bitva v Plzni, Litvínov přetlačil Škodovku po nájezdech 2:1

P l z e ň - Potřetí v letošní sezoně dospělo utkání litvínovských juniorů až do samostatných nájezdů a do třetice všeho dobrého mohou konečně slavit. V klání proti Plzni skóroval jako první Jouza, indiáni ve druhé třetině odpověděli trefou Hollara. Základní hrací doba ani nastavený čas však vítěze neodhalily, druhý bod tak černožlutým v nájezdech...