36. 06.03.2014 Ústí nad Labem vs Litvínov 3:1 1 (0+1)
22. 05.01.2014 Písek vs Litvínov 3:6 1 (1+0)
20. 12.12.2013 Sparta vs Litvínov 9:2 1 (0+1)
18. 01.12.2013 Ústí nad Labem vs Litvínov 2:4 2 (0+2)
17. 28.11.2013 Litvínov vs Kladno 3:8 1 (1+0)
14. 14.11.2013 Letňany vs Litvínov 4:5 1 (0+1)
13. 03.11.2013 Litvínov vs Písek 4:2 1 (1+0)
9. 17.10.2013 Litvínov vs Ústí nad Labem 11:2 2 (1+1)
4. 22.09.2013 Písek vs Litvínov 3:5 1 (1+0)
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dobrý výkon dorostenců zhatily individuální chyby, Mladá Boleslav odváží dva body

Druhé kolo Extraligy dorostu se odehrálo na Zimním stadionu Ivana Hlinky, litvínovští dorostenci chtěli navázat na svůj úspěch v úvodním zápase sezony v Chomutově. Nicméně, po dobrém výkonu v prvních dvou třetinách si ze zápasu s Mladou Boleslaví odnášejí pouze bod.
Zápasy - Junioři před 3 dny

Nepovedený výkon juniorky znamenal ztrátu všech bodů s Havířovem

L i t v í n o v - Litvínovští junioři přivítali v sobotní poledne soupeře z Havířova, který však od prvních minut ukazoval své silné stránky a domácí tým udolal 4:2.
Preview - Junioři 18.09.2020

Liga akademií pokračuje, do Litvínova přijede Havířov

Tuzemský hokej stále výrazně ovlivňuje epidemie koronaviru. Chemici měli tento týden odehrát utkání s Třincem a Havířovem, kvůli karanténě Ocelářů se ale střetnou pouze s AZetem. Sobotní utkání startuje v poledne.