přát. 01.09.2016 Chomutov vs Litvínov 3:1
Turnaj 27.08.2016 Weisswasser vs Litvínov 0:4
přát. 23.08.2016 Litvínov vs Karlovy Vary 2:3
přát. 18.08.2016 Litvínov vs Chomutov 7:4
přát. 16.08.2016 Litvínov vs Slavia 1:2sn
přát. 11.08.2016 Karlovy Vary vs Litvínov 4:1
přát. 06.08.2016 Litvínov vs Záhřeb 0:1
přát. 04.08.2016 Litvínov vs Plzeň 3:2sn
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dobrý výkon dorostenců zhatily individuální chyby, Mladá Boleslav odváží dva body

Druhé kolo Extraligy dorostu se odehrálo na Zimním stadionu Ivana Hlinky, litvínovští dorostenci chtěli navázat na svůj úspěch v úvodním zápase sezony v Chomutově. Nicméně, po dobrém výkonu v prvních dvou třetinách si ze zápasu s Mladou Boleslaví odnášejí pouze bod.
Zápasy - Junioři před 3 dny

Nepovedený výkon juniorky znamenal ztrátu všech bodů s Havířovem

L i t v í n o v - Litvínovští junioři přivítali v sobotní poledne soupeře z Havířova, který však od prvních minut ukazoval své silné stránky a domácí tým udolal 4:2.
Preview - Junioři 18.09.2020

Liga akademií pokračuje, do Litvínova přijede Havířov

Tuzemský hokej stále výrazně ovlivňuje epidemie koronaviru. Chemici měli tento týden odehrát utkání s Třincem a Havířovem, kvůli karanténě Ocelářů se ale střetnou pouze s AZetem. Sobotní utkání startuje v poledne.