9. 13.10.2018 Třemošná vs Litvínov 4:3pr.
1. 08.09.2018 Litvínov vs Kladno 8:1
Aktuality
07.02.2019

Proběhlo setkání vedení klubu s fanoušky

Ve středu 6. 2. od 17:00 proběhlo setkání vedení klubu s fanoušky na litvínovské Loutkárně. Setkání se účastnil generální ředitel klubu Jiří Šlégr, sportovní ředitel Josef Beránek a hlavní trenér Milan Razým.
skrýt
24.01.2019

V úterý 19. 2. 2019 v TV s Třincem od 17:20

V úterý 19. února čeká Vervu domácí utkání s Oceláři už v 17:20. Duel bude vysílat Česká televize.
zobrazit více
04.01.2019

Klub uplatnil opce na Lukáše Válka a Jaroslava Januse

Vedení HC VERVA Litvínov uplatnilo opce na příští sezónu na útočníka Lukáše Válka a brankáře Jaroslava Januse. Klub bude dále s hráči jednat o prodloužení smluv na více let.
28.12.2018

Derby s Chomutovem vyprodáno!

Dnešní derby s Piráty Chomutov je vyprodané!
27.12.2018

Romančík se Šestákem pomohou Kladnu

Vzhledem k angažování obránců Pichého a Graborenka uvolní Verva obránce Šestáka s Romančíkem na měsíc formou střídavých startů kladenským Rytířům. “Reagujeme na aktuální situaci příchodu dvou obránců na měsíc s tím, že je potřeba, aby hráči, kteří se momentálně nevejdou do sestavy měli zápasové vytížení a byli připraveni kdykoliv naskočit za náš tým,” říká generální klubu ředitel Jiří Šlégr.
Další aktuality
Rozhovory - Junioři dnes

Mužstvo udělalo ohromný pokrok, hlásí trenér juniorky Mrázek

Junioři letos sezonu zakončili těsně před branami play off. Jak letošní ročník hodnotí trenér Radek Mrázek?
Mládež dnes

Další pozvánka! Baláž je znovu v nominaci reprezentace U17

V únoru byl vyhlášen nejlepším obráncem Evropského olympijského festivalu mládeže, teď je Ondřej Baláž opět nominován do reprezentace do 17 let. Na začátku dubna se zúčastní přípravného kempu a prestižního Turnaje pěti zemí ve švýcarské Basileji. Mezi náhradníky figuruje i Lukáš Stehlík.
Zápasy - Dorost včera

Je dobojováno, dorostenci prohráli s Plzní 2:3 a v soutěži končí

Litvínov úvodní utkání série prohrál, a tak se vydal na západ Čech, aby tam vykřesal naději na postup. Fanoušci byli svědky povedené přetahované, na obě plzeňské branky dokázali Severočeši zareagovat. Nicméně na trefu Davida Špačka ze 48. minuty už odpověď neměli a domácí indiáni slavili postup do dalšího kola.