A-tým 23.01.2006

Chemici proti Ocelářům

Zítra ráno se vydá 'A' mužstvo HC Chemopetrol do Třince k úternímu utkání 43. kola Tipsport extraligy.
Po poslední trochu nešťastné porážce s Pardubicemi se litvínovská naděje na účast v play-off snížila na minimum, ale stále je o co hrát. V sázce je konečné umístění, začíná se tvořit kádr na novou sezónu, probíhají jednání s hráči. Ti dnes doma trénovali, teploměr v hale na zimním stadionu Ivana Hlinky ukazoval -1 stupeň.
Na severní Moravu už odjede uzdravený obránce Václav Kočí, pro kterého by to měla být extraligová premiéra v litvínovském dresu. Naopak mimo zůstává nemocný zadák Punčochář.
Litvínov dává šanci mladým, při posledním utkání už byl do hry připraven 16-letý dorostenec Jakub Maxa, do Třince odjedou junioři Jan Závada a nejproduktivnější hráč extraligy juniorů, útočník Vladislav Vrtek.
Chemopetrol má letos s Třincem vyrovnanou bilanci. Motivace Ocelářů bude nyní o poznání vyšší, na 'osmičku' ztrácí jen dva body, zatímco Litvínov jedenáct.
První zápas vyhrál Třinec pod Krušnými horami 6:5 v prodloužení, i když 5:3 prohrával. Odveta skončila nerozhodně 1:1 a zatím poslední vzájemný duel vyhrál doma Litvínov v nastaveném čase 3:2.

Ve čtvrtek 26. ledna v 16 hodin bude před zimním stadionem slavnostně odhalena socha Ivana Hlinky. Stane se tak u příležitosti jeho nedožitých 56. narozenin.
Mládež včera

Shánět prostředky je těžké, ale o budoucnost litvínovského hokeje se nebojím, říká Kamil Havelka

Šéf litvínovské mládeže Kamil Havelka se v obsáhlém rozhovoru rozpovídal o aktuální ekonomické situaci, spolupráci s A-týmem nebo vývoji mladých hráčů.
Více >
Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >
Dorost 10.06.2020

Dorostenci znají herní systém soutěže i rozlosování

Český hokej na konci uplynulého týdne informoval o formátu nejvyšší dorostenecké soutěže. Z Extraligy dorostu v nadcházejícím ročníku přímo spadne šest mužstev, liga bude opět rozdělená na tři skupiny. Kromě toho bylo zveřejněno i rozlosování dorostenecké extraligy.
Více >