A-tým 24.08.2006

Chemopetrol přivítá Lasselsberger s Horčičkou

Rovné dva týdny před zahájením Extraligy (celý nový název soutěže bude teprve zveřejněn) změří litvínovský tým síly s tradičním účastníkem nejvyšší soutěže, týmem HC LASSELSBERGER PLZEŇ. Odveta je na programu za týden v Plzni.
Chemopetrol se bude muset v pátek obejít bez obou prvních gólmanů, toho času zraněných. Lepší je situace u Martina Altrichtra, zraněného v úterý v Liberci (tříslo). Po neděli by měl začít s tréninkem. V zápase s Plzní tak vypomůže týmu chomutovský Luboš Horčička. Nastoupit dále nemohou Benda, Jenáček, Bombic a Sklenička.
Západočeši jsou na tom podobně jako Chemopetrol. Po loňské neúspěšné sezóně se v létě snažili o posílení kádru s cílem probojovat se opět do play-off. Nejvýraznějším jménem z nových tváří je centr Richard Král, který přišel ze Zlína. Hodně bude kouč Marek Sýkora spoléhat také na umění brankáře Romana Málka.
Právě Plzeň nechal za sebou Litvínov v dramatickém finiši základní části sezóny 2004/2005, kdy na úkor modrobílých nakonec pronikl do vytoužené osmičky.
Hosté mají za sebou šest přípravných duelů (Litvínov osm), poprvé v normální hrací době vyhráli až toto úterý (na Kladně 3:1). Zatímní bilance: 1 - 2 - 0 - 1 - 2.
Sestava Lasselsbergeru z tohoto duelu: Málek - Trnka, Vobořil, Cartelli, Malinský, Benák, Mazanec, Nedoma - Fabuš, Král, Ludvík - Padělek, Kracík, Hobl - Zelenka, Rataj, Kepl - Důras (40. Heřman), Šindel, Adamský.
Předběžná sestava Litvínova: Horčička (Pošusta) - Morava, Skuhrovec - Ťupa, Punčochář - Hranáč, Gýna - O. Poživil, L. Poživil - Prorok, Reichel, Jánský - Trávníček, Branda, Lukeš - Kubinčák, Kopecký, Bednařík - Maxa, Vrtek, Černý - Rindoš.
Zápas začíná v 17:30 a vstupné je pouze 20 korun.
Dorost 05.05.2020

PŘEHLED: Jak by mohla vypadat soupiska dorostu?

Novým trenérem dorostu se od nadcházejícího ročníku stane šéftrenér litvínovské akademie Radek Mrázek. I mladší z nejstarších mládežnických kategorií čekají poměrně výrazné změny. Jak se to projeví na soupisce?
Více >
Mládež 03.05.2020

Sportovní spolek o prodlouženém víkendu připravoval zázemí pro letní přípravu

Členové HC Litvínov, sportovní spolek o prodlouženém víkendu připravovali zázemí pro začátek letní přípravy.
Více >
Junioři 02.05.2020

PŘEHLED: Jak by mohla vypadat soupiska juniorky?

V nejbližší době odstartuje příprava na novou sezonu a nejstarší mládežnická kategorie do ní půjde s četnými změnami. Tou nejvýraznější je bezpochyby nový hlavní trenér, kterým se stane Martin Tvrzník. Na které hráče by mohl spoléhat?
Více >