Mládež 06.11.2019

Deset hráčů deváté třídy bylo nominováno na kemp krajského výběru

Hned deset hokejistů ročníku 2005 má Litvínov v nominaci krajského výběru. Hráče 10.11. čeká kemp na Zimním stadionu Ivana Hlinky.
Zástupci jednotlivých klubů se na litvínovském stadionu sejdou v 9:30. Patnáct minut po poledni začne trénink na ledové ploše, hodinu nato hráči zamíří na oběd. Celou akci uzavře zápas hraný od 15:30.

Z kádru loňských mistrů bylo vybráno deset hráčů, jmenovitě brankář David Tuhý, obránci Lukáš Síč, Jaroslav Bystřický, Radek Vyhlídal a útočníci Jakub Bednařík, Tomáš Holčák, Matěj Maštalířský, Jan Šprynar, Dominik Čech a Martin Sčislák.

Pozvaní hráči:

Brankáři: Perůtka Alexander (Chom), Tuhý David (Lit.)

Obránci: Síč Lukáš, Bystřický Jaroslav, Vyhlídal Radek (Lit.)
Badinka Dominik, Husinecký Vojtěch, Hynek František (Chom.)

Útočníci: Skrutek Tomáš, Mišovic Dominik (Chom.)
Bednařík Jakub, Holčák Tomáš, Maštalířský Matěj, Šprynar Jan,
Čech Dominik, Sčíslák Martin (Lit.)
Chlán Robert (Bíl.)
Preview - Junioři dnes

Předposlední zápas sezony, junioři v sobotu změří síly se Slavií

Litvínovská juniorka už přišla o naději na postup do vyřazovací části DHL Superpoháru, ještě jí však zbývá odehrát dvě utkání. K prvnímu z nich zamíří v sobotu do Prahy, kde od jedenácti hodin vyzve Slavii. Podaří se černožlutým porazit sešívané i napodruhé?
Zápasy - Dorost dnes

Drama během minuty! Dorostenci přetlačili Zlín 4:2

Mladé chemiky čekal podobně jako litvínovské áčko zápas proti Zlínu. Severočeši chtěli navázat na vítězství s Havířovem. Dobře nakročeno měli po trefě Vopata se Skuhrovcem. Prvně jmenovaný poslal Litvínov do tříbrankového náskoku, nicméně Zlín během jedné minuty zaznamenal dvě branky. Klid přinesl v závěru Špaček, který vrátil Litvínovu pohodový...
Zápasy - Dorost včera

Černá série je u konce! Dorost porazil Havířov 3:1

Litvínovští dorostenci po třech zápasech zabrali a dokázali naplno bodovat. Chemici proti Havířovu otočili nepříznivý stav a o zisku tří bodů rozhodli až v samotném závěru. Dva góly vstřelil útočník David Skuhrovec.