Mládež 03.07.2019

Dorost zná své soupeře v novém ročníku

Prázdniny jsou na samém začátku, ale litvínovské naděje už mají rozlosování následující sezony. První část ročníku ELIOD Extraligy dorostu čítá osmnáct zápasů. Dorostencům budou patřit pátky a soboty, kdy budou hrát svá střetnutí.
První utkání je naplánováno na 13. září, Litvínov v domácím prostředí čekají kladenští Rytíři. Někomu může start ročníku připomínat ten minulý, kdy dorostenci v prvním zápase vyzvali PZ Kladno, rovněž na ZS stadionu Ivana Hlinky.

Dále čeká černožluté hráče zápas s Karlovými Vary, poté si fanoušci užijí dva domácí mače. V pátek 20. září narazí Litvínov na pražskou Hvězdu, o den později změří síly s PZ Kladno. Pikantní severočeské derby s Chomutovem je naplánováno na 8. října a 22. listopadu.

Poslední utkání 1. části odehraje Litvínov na svém ledě proti HC Kobra Praha. Doufejme, že dorostenci nenaváží ne hrůznou sérii proher z konce minulé sezony. Časy zápasů budou ještě upřesněny.
Zápasy - Dorost dnes

Dobrý výkon dorostenců zhatily individuální chyby, Mladá Boleslav odváží dva body

Druhé kolo Extraligy dorostu se odehrálo na Zimním stadionu Ivana Hlinky, litvínovští dorostenci chtěli navázat na svůj úspěch v úvodním zápase sezony v Chomutově. Nicméně, po dobrém výkonu v prvních dvou třetinách si ze zápasu s Mladou Boleslaví odnášejí pouze bod.
Zápasy - Junioři dnes

Nepovedený výkon juniorky znamenal ztrátu všech bodů s Havířovem

L i t v í n o v - Litvínovští junioři přivítali v sobotní poledne soupeře z Havířova, který však od prvních minut ukazoval své silné stránky a domácí tým udolal 4:2.
Preview - Junioři včera

Liga akademií pokračuje, do Litvínova přijede Havířov

Tuzemský hokej stále výrazně ovlivňuje epidemie koronaviru. Chemici měli tento týden odehrát utkání s Třincem a Havířovem, kvůli karanténě Ocelářů se ale střetnou pouze s AZetem. Sobotní utkání startuje v poledne.