Preview - Dorost 11.09.2019

Dorostenci se na úvod sezony utkají s Kladnem a Karlovými Vary

Dorost po letní přestávce znovu naskočí do ELIOD Extraligy dorostu. V prvním zápase sezony změří síly s Rytíři Kladno ve čtvrtek od 17:30 na domácím ledě. Druhým soupeřem bude západočeská Energie. Za tímto utkáním dorost pojede do Karlových Varů, kde v sobotu nastoupí ve 13:00.
Litvínovský dorost se hned v úvodním zápase letošní sezóny ukáže doma, když vyzve kladenské Rytíře. S těmi se svěřenci trenéra Tvrzníka loni utkali celkem šestkrát. Bilance vzájemných zápasů vyznívá lépe pro Kladno, které Litvínov porazilo ve čtyřech případech (7:3, 5:2, 4:2, 4:3 po prodloužení). Litvínov vyhrál pouze dvě utkání, a to 4:1 a 6:5 po prodloužení.

Na druhý zápas se dorostenci přesunou do Karlových Varů. S tímto soupeřem loni hráli jen dvakrát a pokaždé zvítězili. Nejdříve v KV Aréně 7:3 a poté i na domácím kluzišti 2:0.

Přijďte naše mladé naděje podpořit ve čtvrtek na ZS Ivana Hlinky nebo v sobotu do Karlových Varů!
Žáci dnes

PĚTKA: Dohrávka ve znamení prohry a exhibice proti Bílině

Po krátké odmlce se vrhli do akce litvínovští páťáci. Ty čekala dvě domácí utkání, nejdříve změřili síly s regionálním rivalem z Chomutova, poté vyzvali Bílinu. V dohrávce s Piráty brali nakonec body hosté. V případě utkání s bílinským soupeřem si černožluté naděje zastřílely a vyhrály o šestnáct branek.
Mládež před 2 dny

Čtyři hráči Litvínova obdrželi pozvánku na kemp VTM U14 v Děčíně

V nominaci krajského výběru do čtrnácti let tentokrát najdete čtyři litvínovské zástupce. Hráči se 8.12. zúčastní jednodenního kempu v Děčíně.
Preview - Dorost před 3 dny

Nadstavba pro dorostence pokračuje výjezdem do Liberce

Dorostenci se po zvládnutém domácím utkání znovu vydají na výjezd. Tentokrát je čeká utkání ve městě pod Ještědem, kde sehrají důležitý zápas proti místním Bílým Tygrům. Ti se doma v rámci nadstavby představí poprvé, a to v sobotu od 16:00.