Preview - Dorost 11.09.2019

Dorostenci se na úvod sezony utkají s Kladnem a Karlovými Vary

Dorost po letní přestávce znovu naskočí do ELIOD Extraligy dorostu. V prvním zápase sezony změří síly s Rytíři Kladno ve čtvrtek od 17:30 na domácím ledě. Druhým soupeřem bude západočeská Energie. Za tímto utkáním dorost pojede do Karlových Varů, kde v sobotu nastoupí ve 13:00.
Litvínovský dorost se hned v úvodním zápase letošní sezóny ukáže doma, když vyzve kladenské Rytíře. S těmi se svěřenci trenéra Tvrzníka loni utkali celkem šestkrát. Bilance vzájemných zápasů vyznívá lépe pro Kladno, které Litvínov porazilo ve čtyřech případech (7:3, 5:2, 4:2, 4:3 po prodloužení). Litvínov vyhrál pouze dvě utkání, a to 4:1 a 6:5 po prodloužení.

Na druhý zápas se dorostenci přesunou do Karlových Varů. S tímto soupeřem loni hráli jen dvakrát a pokaždé zvítězili. Nejdříve v KV Aréně 7:3 a poté i na domácím kluzišti 2:0.

Přijďte naše mladé naděje podpořit ve čtvrtek na ZS Ivana Hlinky nebo v sobotu do Karlových Varů!
Zápasy - Dorost včera

Dorostenci porazili Spartu 2:1 po nájezdech!

L i t v í n o v - Černožlutí dorostenci si podruhé v řadě připsali dva body za výhru po nastaveném čase. Tentokrát porazili Spartu, která šla v první třetině do vedení. Ve druhé třetině vyrovnal Marek Krocker a vítězný nájezd si připsal obránce Jakub Kadár.
Preview - Dorost před 2 dny

Dorost se v sobotu pokusí uspět proti Spartě

Dorostenci se po dvou výhrách za sebou pokusí do své sbírky přidat i další. V minulém zápase si dokázali poradit s vedoucí Plzní, a ten samý úkol mají proti pražské Spartě, která si z posledního utkání odnesla krutou porážku od Karlových Varů. Utkání startuje v sobotu od 12:15 na Zimním Stadionu Ivana Hlinky!
Zápasy - Dorost před 3 dny

Indiánský skalp! Litvínov si v prodloužení poradil s Plzní 3:2

Po přestávce se do kolotoče utkání vrátil litvínovský dorost. Ten zavítal na led vedoucí Plzně, na první branku čekali diváci do 17. minuty, kdy se prosadil Holý. Odpověď přišla až ve druhé třetině, hosté zásluhou Iljuka srovnali. Indiáni šli na začátku třetího dějství opět do vedení, ale Litvínov domácí znovu dohnal, tentokrát se o to postaral...