Rozhovory 28.09.2018

Jakub Petružálek: První třetinu jsme celý tým chrápali

Ani Karlovy Vary nedokázaly zastavit litvínovskou eufórii. Energie sice ukradla Vervě bod, ale ani to nezkazilo černožlutou radost z vítězství. Jakub Petružálek dnes dokázal vsítit do branky domácích gól a navíc si připsal ještě asistenci. ” Na nedělní zápas se musíme připravit, musí to být o hodně lepší nebo spíš jednodušší než dnes. Ale jsem strašně rád za ty 2 body,” říká útočník Jakub Petružálek.
Jakub Petružálek měl dnes velký podíl na černožlutém obratu, který mohli diváci vidět v KV aréně. Verva totiž otočila nepříznivý stav z 1:3 na 4:3 a v prodloužení tak vybojovala 2 body. Litvínovský forvard hodnotil dnešní utkání: "Jsme lidi, nejsme stroje, bohužel. Žádný z týmu nedokáže 52 zápasů dělat to samé, v tom je hokej hezký. Dneska se nám to málem vymstilo, ale ve třetí třetině jsme se vrátili k naší jednoduchosti." Za základ úspěchů v úvodních zápasech extraligy Jakub považuje litvínovského brankáře Januse: "Dnes opět výborný Jaro Janus, všech pět zápasů. Myslím si, že je to náš hlavní stavební kámen, na kterém stojí naše výsledky."

Zápasy - Junioři před 3 dny

Těsná prohra s Třincem znamená pro juniory třetí ztrátu v řadě

Litvínovští junioři se ve 32. kole utkali krátce po poledni s třineckými Oceláři. Po nedávných porážkách s Chomutovem a Havířovem se pokoušeli obrat o body soupeře ze Slezska. Bohužel stačilo 53 vyslaných střel pouze na jedinou branku, o kterou se postaral David Skuhrovec. Soupeř se trefil dvakrát a bere po bitvě tři body.
Více >
Dorost před 3 dny

Dorostenci o body bojovat nebudou. Utkání s Kladnem a Třemošnou zrušil koronavirus

Litvínovské naděje chtěly odčinit zaváhání v 6. kole nadstavby, kdy nestačily na Chomutov. Tento pátek měli Severočeši na programu mač s PZ Kladnem, následně se chystali odcestovat do Třemošné. Ani jedno klání ale neproběhne, protože v týmech byli zaznamenáni hráči s pozitivním testem na koronavirus. O nových termínech vás budeme informovat.
Více >
Zápasy - Junioři 14.01.2022

Junioři i přes střeleckou převahu doma padli s Havířovem 2:3

Černožlutí junioři nesplnili očekávání a po Chomutovu padli také s Havířovem. Domácí byli zejména v první a třetí části lepším týmem. Jako první se však ujali vedení hokejisté Havířova a svůj náskok i díky využitým přesilovým hrám dokázali po celý zápas udržet. Domácí, stejně jako v minulém zápase, opět vyvinuli v posledních minutách hry velký...
Více >