Mládež 23.09.2020

Kmenoví hráči HC Litvínov mají slevu na Skatemill centrum v Litvínově!

Na základě nově navázané spolupráce pro další sezóny jsme uzavřeli dohodu s HC Litvínov, sportovní spolek, kde klub pro své členy z upravené ceny v rámci (Covid-19) pro Ústecký kraj přispěje 200 Kč při samostatné tréninkové jednotce a 100 Kč za osobu při společné tréninkové jednotce.
„Je to nabídka další služby pro naše kmenové hráče v rámci zdokonalování individuálních bruslařských dovedností. V trénincích se může stávat, že ne všichni jedinci jsou schopni za tréninkovou jednotku vstřebat všechny prvky bruslařské techniky. Rozhodli jsme se tak využít možnosti individuální přípravy. S kým jiným bychom měli spolupracovat, než s členem Triple Gold Clubu Jirkou Šlégrem, i vzhledem k tomu, že je to pro nás dostupné a u nás ve městě,“ říká předseda HC Litvínov, sportovní spolek Kamil Havelka.

Členové HC Litvínov:
Cena pro jednu osobu za samostatnou tréninkovou jednotku – 800,-Kč
Cena pro jednu osobu za společnou tréninkovou jednotku (2 osoby) – 400,-Kč

Více informací o skatemillu: https://www.skatemillcentrumlitvinov.cz/
Dorost 20.10.2020

PŘEHLED: Kdo vládne produktivitě dorostu?

Nejproduktivnějším hráčem černožlutých dorostenců je zatím Jan Šprynar, který v pěti utkáních nasázel pět gólů. Kdo následuje?
Více >
Žáci 19.10.2020

ŠESTKA: O prohře s lounským Slovanem se rozhodlo ve druhé třetině

Litvínovští šesťáci mají na svém kontě pouze čtyři zápasy, začátkem října bojovali proti Lounům o první body do tabulky. Do utkání ale nevstoupili dobře, když skóroval Zörner, poté dvakrát inkasovali v druhém dějství a byla z toho prohra 2:5. V aktuální tabulce jim patří poslední místo, v kolonce bodů svítí nula.
Více >
Žáci 17.10.2020

OSMIČKA: Černožlutí těsně nestačili na Louny a propadli se tabulkou

Litvínovští osmáci odehráli od posledního přehledu jedno utkání. Čtvrtý říjnový den se na domácím ledě střetli s Louny, kterým po vyrovnaném duelu podlehli 6:7.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Vítkovice Steel
HC VERVA Litvínov