Konto našeho srdce 15.11.2019

Martina Šimonová získala na Para atletickém šampionátu v Dubaji bronzovou medaili ve vrhu koulí!

Sportovkyně z teplické TJ NOLA Lenka Kadetová a Martina Šimonová se účastnily Para atletického šampionátu v Dubaji v několika disciplínách. Tyto závody jsou nominačními pro start na letních paralympijských hrách v Japonsku. Obě atletky bojovaly od 7. listopadu ve svých disciplínách.
Lenka Kadetová se specializuje na běh 100 a 200 metrů a reprezentovala ČR na Letních paralympijských hrách v Londýně 2012 dokonce i v para cyklistice. Martina Šimonová běhá také tratě na 100 metrů, dále pak vrhá koulí, diskem a oštěpem. Právě vrh koulí přinesl Martině skvělé třetí místo a s ním bronzovou medaili na MS v Dubaji, které právě skončilo. Blahopřejeme Martině s Lenkou k jejich výkonům a Martině k bronzové medaili, která je v její kariéře velmi vzácným kovem a umístěním. Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov a samotní hráči společně podpořili obě dívky a poskytli finanční podporu pro nominační závody. Jsme hrdí na výkony obou sportovkyň a srdečně gratulujeme Martině k bronzu! Jedeme v tom spolu!

Fotogalerie

Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...
Více >
Mládež 14.07.2020

Shánět prostředky je těžké, ale o budoucnost litvínovského hokeje se nebojím, říká Kamil Havelka

Šéf litvínovské mládeže Kamil Havelka se v obsáhlém rozhovoru rozpovídal o aktuální ekonomické situaci, spolupráci s A-týmem nebo vývoji mladých hráčů.
Více >
Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >