Konto našeho srdce 15.11.2019

Martina Šimonová získala na Para atletickém šampionátu v Dubaji bronzovou medaili ve vrhu koulí!

Sportovkyně z teplické TJ NOLA Lenka Kadetová a Martina Šimonová se účastnily Para atletického šampionátu v Dubaji v několika disciplínách. Tyto závody jsou nominačními pro start na letních paralympijských hrách v Japonsku. Obě atletky bojovaly od 7. listopadu ve svých disciplínách.
Lenka Kadetová se specializuje na běh 100 a 200 metrů a reprezentovala ČR na Letních paralympijských hrách v Londýně 2012 dokonce i v para cyklistice. Martina Šimonová běhá také tratě na 100 metrů, dále pak vrhá koulí, diskem a oštěpem. Právě vrh koulí přinesl Martině skvělé třetí místo a s ním bronzovou medaili na MS v Dubaji, které právě skončilo. Blahopřejeme Martině s Lenkou k jejich výkonům a Martině k bronzové medaili, která je v její kariéře velmi vzácným kovem a umístěním. Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov a samotní hráči společně podpořili obě dívky a poskytli finanční podporu pro nominační závody. Jsme hrdí na výkony obou sportovkyň a srdečně gratulujeme Martině k bronzu! Jedeme v tom spolu!

Fotogalerie

Zápasy - Dorost včera

Drtivá domácí porážka! Boleslav přejela dorostence poměrem 3:10

L i t v í n o v - Dorostenci na domácím ledě utrpěli ostudnou porážku od Mladé Boleslavi. Čermáka po čtyřiceti minutách a sedmi obdržených gólech vystřídal v brankovišti Herkommer. Ten kapituloval ještě třikrát a debakl byl na světě. Za chemiky se trefili Kuchař, Dej a Brouček.
Více >
Mládež před 2 dny

Marek Berka se vrací zpátky do Litvínova!

Velmi dobrá zpráva zastihla v posledních dnech litvínovské juniory. Nejlepší střelec z uplynulé sezony Marek Berka se rozhodl pro návrat ze zámoří a mužstvu tak bude po zbytek ročníku k dispozici.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Litvínovská krize trvá, junioři padli se Salzburgem 2:3

L i t v í n o v - Černožlutá juniorka pokračuje ve špatných výsledcích, v pátek na domácím ledě nestačila na Salzburg. Hosté se ve druhé třetině dostali do dvoubrankového vedení, které si po zbytek utkání nenechali vzít. Na litvínovské straně se prosadili Lukáš Stehlík a Dan Bartoš.
Více >
×
Odehrané 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Olomouc