Rozhovory 21.10.2018

Michal Trávníček: Je potřeba tuto sérii co nejdříve ukončit

Ani z Plzně neveze Verva žádné body. Je to tak pro chemiky čtvrtá prohra v řadě a severočeši se dostávají do krize. Inkasovali 4 branky a pouze jednu dali. Jediný, čestný gól chemiků vstřelil litvínovský kapitán Michal Trávníček. Jak hodnotil dnešní zápas si přečtěte níže v rozhovoru.

Kdy se podle tebe dnešní zápas zlomil?

"Dostali jsme dva góly v našich přesilovkách to si myslím, že rozhodlo. Půl zápasu jsme vedli, pak to začala být úplně jiná hra, začalo se hrát nahoru dolů a to nám prohrálo zápas."

Jak moc jste doufali, že byste mohli udržet ten těsný náskok 1:0?

"Ne úplně 1:0, ale myslím si, že ta první třetina byla z naší strany dobrá, Plzeň moc šancí neměla, my jsme si to pohlídali. Začátek druhé třetiny taky ještě nebyl úplně špatný, ale jeden gól v naší přesilovce a pak další v oslabení to otočil."

Jak poté bylo těžké, čelit rozjeté Plzni?

"Po druhé třetině za stavu 2:1 to byl ještě otevřený zápas. Další gól v naší přesilovce pak už rozhodl."

Jak moc váš položily právě ty dva góly ve vlastní přesilovce?

"Je to nepříjemné. V přesilovce koukáme abychom dali gól a odskočili na 2:0, a místo toho 1:1, tak to je velká škoda."

Prožíváte nepříjemné období poslední zápasy.

"Nedáváme góly. Myslím si, že vyloženě jsme vybouchli zápas v Liberci, ale jinak, že ty zápasy nejsme horším mančaftem, ale prostě neproměňujeme šance a nedáváme góly. Dnes jsme také měli málo střel. Jak to tam nepadá, tak už to nemá takový šmrnc do té brány."

Projevil se na vás nějak ten včerejší zápas?

"Nemyslím si, že by mělo vliv, že jsme hráli dva zápasy ve dvou dnech. Myslím si, že rozhodně nám nedošly síly."

Teď máte tři těžké zápasy v krátkém časovém sledu, jak je pro vás důležité abyste zvádli úterní zápas?

"Tři prohry po sobě už jsou dost, teď přišla čtvrtá. Já myslím, že je potřeba co nejdřív tuhle sérii ukončit."

Je alespoň pro vás dobře, že jste byli schopní uhrát si dost bodů na začátku? Že se stále držíte relativně v klidných vodách tabulky?

"Relativně nahoře ano. Zápas se Spartou byl odehraný dobře, v tempu, akorát jsme nedali góly. Dnes už jsme v druhé polovině dělali zbytečné chyby. To když se nám bude do hry dostávat, tak nemůžeme být dlouhodobě úspěšní. Musíme zase hrát tu jednoduchou hru, se kterou jsme vyhrávali. A to, že nám to tam nějaký čas nepadá, tak stejně musíme vydržet u těch věcí, které fungovaly. Jak to začneme hrát jinak, tak si snižujeme šanci se z toho dostat.

Zápasy - Dorost před 2 dny

Drtivá domácí porážka! Boleslav přejela dorostence poměrem 3:10

L i t v í n o v - Dorostenci na domácím ledě utrpěli ostudnou porážku od Mladé Boleslavi. Čermáka po čtyřiceti minutách a sedmi obdržených gólech vystřídal v brankovišti Herkommer. Ten kapituloval ještě třikrát a debakl byl na světě. Za chemiky se trefili Kuchař, Dej a Brouček.
Více >
Mládež před 3 dny

Marek Berka se vrací zpátky do Litvínova!

Velmi dobrá zpráva zastihla v posledních dnech litvínovské juniory. Nejlepší střelec z uplynulé sezony Marek Berka se rozhodl pro návrat ze zámoří a mužstvu tak bude po zbytek ročníku k dispozici.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Litvínovská krize trvá, junioři padli se Salzburgem 2:3

L i t v í n o v - Černožlutá juniorka pokračuje ve špatných výsledcích, v pátek na domácím ledě nestačila na Salzburg. Hosté se ve druhé třetině dostali do dvoubrankového vedení, které si po zbytek utkání nenechali vzít. Na litvínovské straně se prosadili Lukáš Stehlík a Dan Bartoš.
Více >