A-tým 10.02.2005

Most ve 2. zápase play-off neuspěl

Po výhře ve Strakonicích (4:2, jedna branka Tauš) se Mostu včera v odvetě nedařilo. Podlehl soupeři z jihu Čech 1:4. Stav série je nyní 1:1 a další zápas je na programu v pátek ve Strakonicích (hraje se na 3 vítězné).  *  Z hráčů, kteří z Litvínova hostují v 1. lize, se do střelecké listiny včera zapsali chomutovští Heinisch a Řezníček, jednou asistovali ústecký Klobouček a mladoboleslavský Kubinčák.


Po vyrovnané 1. třetině převzal Baník iniciativu, ale brankové příležitosti se ani na jedné straně příliš nerodily. V závěru prostřední dvacetiminutovky zachytili hosté v přesilovce na útočné modré vyhození brankáře Hanuljaka a pohotovou střelou do opuštěné klece se ujali vedení. Po změně stran využily Strakonice přesilovku 5 na 3 a když z dorážky zvýšily na 3:0, bylo o vítězi rozhodnuto.
Za Baník ještě snížil Šimeček, při závěrečné power-play však přišel čtvrtý gól hostí.
Z litvínovských hráčů nastoupili za Most junioři Tauš, Jánský a brankář Hanuljak, z ex-litvínovských například Havlůj, Šimeček, Skácel nebo ostřílený obránce s reprezentačními zkušenostmi Ondřej Zetek.
Na utkání byl vstup zdarma, přihlíželo mu asi 300 diváků.

Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >
Dorost 10.06.2020

Dorostenci znají herní systém soutěže i rozlosování

Český hokej na konci uplynulého týdne informoval o formátu nejvyšší dorostenecké soutěže. Z Extraligy dorostu v nadcházejícím ročníku přímo spadne šest mužstev, liga bude opět rozdělená na tři skupiny. Kromě toho bylo zveřejněno i rozlosování dorostenecké extraligy.
Více >
Dorost 05.05.2020

PŘEHLED: Jak by mohla vypadat soupiska dorostu?

Novým trenérem dorostu se od nadcházejícího ročníku stane šéftrenér litvínovské akademie Radek Mrázek. I mladší z nejstarších mládežnických kategorií čekají poměrně výrazné změny. Jak se to projeví na soupisce?
Více >