Preview - Dorost 27.09.2019

Naváže dorost na sérii tří výher v řadě? V sobotu se utká s Plzní

Dorostenci už stihli v letošní sezoně odehrát pět utkání. Hned ve čtyřech z nich zvítězili. V sérii výher se budou snažit pokračovat i v zápase proti Plzni, které odehrají na Zimním stadionu Ivana Hlinky v sobotu.
Chemici poslední dvě utkání sehráli na Kladně s místním PZ a v Třemošné proti Meterou. Proti Třemošné si litvínovští mladíci s chutí zastříleli. Hned v úvodu utkání se dostali do dvougólového vedení po brankách Vopata a Slavíka. Šest minut před koncem třetiny se z trestného střílení prosadil Skuhrovec a Litvínov šel do kabiny v dobré náladě.

Podruhé v zápase se prosadil Vopat, na kterého o deset minut později navázal Hora. Na začátku poslední periody skóroval i Kadár a Chemici šli do trháku. Před třetí sirénou se prosadili Kočárek s Kuchařem a Litvínov mohl slavit osmibrankové vítězství.

Ještě víc než Litvínovu se daří dalšímu západočeskému soupeři. Plzeň vyhrála ve všech čtyřech zápasech, do kterých nastoupila. Minulý týden doslova rozsekala pražskou Kobru 14:2 a Kladnu nasázela šest branek. Do vedení se Plzeň dostala zásluhou Šilera a hned na konci oslabení i Holý.

V přesilové hře potrestal soupeřovo vyloučení Hauser. Ve druhé třetině indiáni ubránili dvě oslabení a zvýšili brankový rozdíl na čtyři. To brankáře překonal Marcel. O snížení se prosadil kladenský Ullrych, na něhož navázal Nedvěd. Kladno místo honu za vyrovnáním nechalo skórovat Soukupa a Hausera a bylo po zápase.

"Kladno na nás nastoupilo, kluci měli asi ještě v hlavách velké vítězství nad Kobrou. Po první části jsme sice vedli 3:0, ale celkově jsme měli spoustu vyloučených, Kladno se tak dostalo do tlaku. I když jsme vyhráli, nebylo to z naší strany ideální. Chtěl bych pochválit gólmana, který chytal výborně a podržel nás," řekl k zápasu plzeňský kouč Petr Kořínek.

Zatím nejlepším hráčem chemiků je s 11 body (5+6) Dominik Brouček. Na paty se mu lepí desetibodový Jan Vopat (5+5). Z brankářů se do brankoviště dostal jen David Čermák s průměrem 1,8 inkasované branky na zápas a s úspěšností zákroků na 92,56%.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorostenci porazili Spartu 2:1 po nájezdech!

L i t v í n o v - Černožlutí dorostenci si podruhé v řadě připsali dva body za výhru po nastaveném čase. Tentokrát porazili Spartu, která šla v první třetině do vedení. Ve druhé třetině vyrovnal Marek Krocker a vítězný nájezd si připsal obránce Jakub Kadár.
Preview - Dorost 15.11.2019

Dorost se v sobotu pokusí uspět proti Spartě

Dorostenci se po dvou výhrách za sebou pokusí do své sbírky přidat i další. V minulém zápase si dokázali poradit s vedoucí Plzní, a ten samý úkol mají proti pražské Spartě, která si z posledního utkání odnesla krutou porážku od Karlových Varů. Utkání startuje v sobotu od 12:15 na Zimním Stadionu Ivana Hlinky!
Zápasy - Dorost 14.11.2019

Indiánský skalp! Litvínov si v prodloužení poradil s Plzní 3:2

Po přestávce se do kolotoče utkání vrátil litvínovský dorost. Ten zavítal na led vedoucí Plzně, na první branku čekali diváci do 17. minuty, kdy se prosadil Holý. Odpověď přišla až ve druhé třetině, hosté zásluhou Iljuka srovnali. Indiáni šli na začátku třetího dějství opět do vedení, ale Litvínov domácí znovu dohnal, tentokrát se o to postaral...