Rozhovory 28.10.2018

Není to lehké, když nestřílíme góly, smutní Jaroslav Janus

Verva dnes nestačila na předposlední tým tabulky - Mladou Boleslav. Ač byl Litvínov favoritem, nedokázal vstřelit jediný gól a v utkání na domácím ledě tak neuspěl. Ač se Jaroslav Janus snažil, co mu síly stačily, vychytat vítězství dnes chemikům nedokázal. ”První zápasy jsme góly dávaly a teď máme problém se prosadit, takže musíme hlavně na tom zapracovat,” zhodnotil litvínovský neúspěch Janus.
První zápas po první třetině extraligy Litvínov nezvládl. Na domácím ledě podlehl borcům z Mladé Boleslavi 3:0. Na boleslavské střídačce stáli litvínovští zlatí trenéři Radim Rulík a Miloslav Hořava, kteří mohou být s průběhem zápasu spokojeni. Naopak chemici nevstřelili ani jeden gól a dál se tak trápí v produktivitě. Litvínovskou klec hájil Jaroslav Janus a zhodnotil dnes zápas v rozhovoru. "Určitě se nechytá příjemně. Gólman se cítí lépe, když jeho tým dá jeden, dva góly a potom se i lépe brání. Takže pro gólmana určitě těžký zápas, ale jsou prostě i takové zápasy. Ale věřím, že se z toho co nejříve poučíme," svěřil své pocity z utkání litvínovský brankář.
 
Zápasy - Dorost před 2 dny

Drtivá domácí porážka! Boleslav přejela dorostence poměrem 3:10

L i t v í n o v - Dorostenci na domácím ledě utrpěli ostudnou porážku od Mladé Boleslavi. Čermáka po čtyřiceti minutách a sedmi obdržených gólech vystřídal v brankovišti Herkommer. Ten kapituloval ještě třikrát a debakl byl na světě. Za chemiky se trefili Kuchař, Dej a Brouček.
Více >
Mládež před 3 dny

Marek Berka se vrací zpátky do Litvínova!

Velmi dobrá zpráva zastihla v posledních dnech litvínovské juniory. Nejlepší střelec z uplynulé sezony Marek Berka se rozhodl pro návrat ze zámoří a mužstvu tak bude po zbytek ročníku k dispozici.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Litvínovská krize trvá, junioři padli se Salzburgem 2:3

L i t v í n o v - Černožlutá juniorka pokračuje ve špatných výsledcích, v pátek na domácím ledě nestačila na Salzburg. Hosté se ve druhé třetině dostali do dvoubrankového vedení, které si po zbytek utkání nenechali vzít. Na litvínovské straně se prosadili Lukáš Stehlík a Dan Bartoš.
Více >