Rozhovory 28.10.2018

Není to lehké, když nestřílíme góly, smutní Jaroslav Janus

Verva dnes nestačila na předposlední tým tabulky - Mladou Boleslav. Ač byl Litvínov favoritem, nedokázal vstřelit jediný gól a v utkání na domácím ledě tak neuspěl. Ač se Jaroslav Janus snažil, co mu síly stačily, vychytat vítězství dnes chemikům nedokázal. ”První zápasy jsme góly dávaly a teď máme problém se prosadit, takže musíme hlavně na tom zapracovat,” zhodnotil litvínovský neúspěch Janus.
První zápas po první třetině extraligy Litvínov nezvládl. Na domácím ledě podlehl borcům z Mladé Boleslavi 3:0. Na boleslavské střídačce stáli litvínovští zlatí trenéři Radim Rulík a Miloslav Hořava, kteří mohou být s průběhem zápasu spokojeni. Naopak chemici nevstřelili ani jeden gól a dál se tak trápí v produktivitě. Litvínovskou klec hájil Jaroslav Janus a zhodnotil dnes zápas v rozhovoru. "Určitě se nechytá příjemně. Gólman se cítí lépe, když jeho tým dá jeden, dva góly a potom se i lépe brání. Takže pro gólmana určitě těžký zápas, ale jsou prostě i takové zápasy. Ale věřím, že se z toho co nejříve poučíme," svěřil své pocity z utkání litvínovský brankář.
 
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...
Více >
Mládež 14.07.2020

Shánět prostředky je těžké, ale o budoucnost litvínovského hokeje se nebojím, říká Kamil Havelka

Šéf litvínovské mládeže Kamil Havelka se v obsáhlém rozhovoru rozpovídal o aktuální ekonomické situaci, spolupráci s A-týmem nebo vývoji mladých hráčů.
Více >
Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >