Fotogalerie
Články
Zápasy - Dorost včera

Dorostenci porazili Spartu 2:1 po nájezdech!

L i t v í n o v - Černožlutí dorostenci si podruhé v řadě připsali dva body za výhru po nastaveném čase. Tentokrát porazili Spartu, která šla v první třetině do vedení. Ve druhé třetině vyrovnal Marek Krocker a vítězný nájezd si připsal obránce Jakub Kadár.
Preview - Dorost před 2 dny

Dorost se v sobotu pokusí uspět proti Spartě

Dorostenci se po dvou výhrách za sebou pokusí do své sbírky přidat i další. V minulém zápase si dokázali poradit s vedoucí Plzní, a ten samý úkol mají proti pražské Spartě, která si z posledního utkání odnesla krutou porážku od Karlových Varů. Utkání startuje v sobotu od 12:15 na Zimním Stadionu Ivana Hlinky!
Zápasy - Dorost před 3 dny

Indiánský skalp! Litvínov si v prodloužení poradil s Plzní 3:2

Po přestávce se do kolotoče utkání vrátil litvínovský dorost. Ten zavítal na led vedoucí Plzně, na první branku čekali diváci do 17. minuty, kdy se prosadil Holý. Odpověď přišla až ve druhé třetině, hosté zásluhou Iljuka srovnali. Indiáni šli na začátku třetího dějství opět do vedení, ale Litvínov domácí znovu dohnal, tentokrát se o to postaral...