15.10.2019, SPA vs LIT 5:4pr. 0 1 1 +1 0
Fotogalerie
Články
Preview - Dorost včera

Dorost se v sobotu pokusí uspět proti Spartě

Dorostenci se po dvou výhrách za sebou pokusí do své sbírky přidat i další. V minulém zápase si dokázali poradit s vedoucí Plzní, a ten samý úkol mají proti pražské Spartě, která si z posledního utkání odnesla krutou porážku od Karlových Varů. Utkání startuje v sobotu od 12:15 na Zimním Stadionu Ivana Hlinky!
Zápasy - Dorost před 2 dny

Indiánský skalp! Litvínov si v prodloužení poradil s Plzní 3:2

Po přestávce se do kolotoče utkání vrátil litvínovský dorost. Ten zavítal na led vedoucí Plzně, na první branku čekali diváci do 17. minuty, kdy se prosadil Holý. Odpověď přišla až ve druhé třetině, hosté zásluhou Iljuka srovnali. Indiáni šli na začátku třetího dějství opět do vedení, ale Litvínov domácí znovu dohnal, tentokrát se o to postaral...
Žáci 11.11.2019

DEVÍTKA: Litvínov kosí jednoho soupeře za druhým

Po delší odmlce je opět čas na mládežnický přehled z deváté třídy. Svěřenci trenéra Gogy odehráli na počátku předposledního měsíce tři utkání, v nichž uhájili svoji neporazitelnost a nadále se drží na prvním místě skupiny.