Nebyly nalezeny žádné fotografie
Články
Zápasy - Junioři před 3 dny

Dlouhá série je u konce, junioři přemohli Jihlavu po nájezdech

J i h l a v a - Po pěti porážkách se vítězného zápasu dočkali junioři Litvínova. Proti Jihlavě se ujali vedení v první třetině, domácí ale osm minut před koncem dokonali obrat. Napínavý duel poslal do prodloužení Stehlík a chemici nakonec slaví výhru po samostatných nájezdech. Šestý letošní start a 24 úspěšných zákroků zapsal brankář Ondřej...
Preview - Junioři 23.01.2020

Závěr juniorského poháru je tady, Litvínov čeká Jihlava a Brno

Čas se nachýlil, už tento víkend se odehrají poslední zápasy turnaje O Pohár DHL. Vítězem už se s jistotou stane Hradec Králové, chemici ještě mohou zabojovat o desátou příčku. V cestě stojí jihlavská Dukla a brněnská Kometa, podaří se mužstvu posunout v tabulce?
Žáci 23.01.2020

ŠESTKA: Konec série výher a pokus o nový začátek

Hokejisté šesté třídy odehráli další dva zápasy svojí ústecké skupiny. V prvním podlehli venku Děčínu 3:5 a den nato si spravili chuť vítězstvím proti Roudnici nad Labem