Výsledky - extraliga juniorů

SOUTĚŽ:Extraliga: E-JUN | E-SDO | E-MDO | Liga: L-JUN | L-SDO | L-MDO |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny | CEC CEM CHM JIH KLA KLP KOM LIB LIM MBL OLO PCE PLM POR SLA SPA TRI VIT VSE ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

6 03.04.2014 POR JIH 3:5
6 03.04.2014 VSE KLP 10:4
5 31.03.2014 KLP POR 3:9
5 31.03.2014 JIH VSE 3:2
4 29.03.2014 POR VSE 3:5
4 29.03.2014 KLP JIH 0:4
3 26.03.2014 KLP VSE 0:9
3 26.03.2014 JIH POR 2:1p
2 23.03.2014 POR KLP 2:3p
2 23.03.2014 VSE JIH 3:4
1. zápas 20.03.2014 VSE POR 6:1
1. zápas 20.03.2014 JIH KLP 9:1
O baráž - 17.03.2014 PCE VSE 4:2
O baráž - 17.03.2014 CEM JIH 2:1
O baráž - 14.03.2014 KLA PCE 4:2
O baráž - 14.03.2014 CEM VSE 3:2
O baráž - 11.03.2014 CEM KLA 5:6sn
O baráž - 11.03.2014 JIH VSE 2:3sn
Skupina A 09.03.2014 KOM TRI 4:3
Skupina A 09.03.2014 CHM LIB 9:3
Skupina B 09.03.2014 MBL SLA 0:4
Skupina A 09.03.2014 OLO PLM 7:0
Skupina B 09.03.2014 SPA VIT 2:0
Skupina B 09.03.2014 LIM ZLN 3:2sn
O baráž - 08.03.2014 PCE CEM 3:2
O baráž - 08.03.2014 KLA JIH 1:2
Skupina A 07.03.2014 PLM KOM 3:2
Skupina A 07.03.2014 LIB OLO 4:3sn
Skupina B 07.03.2014 ZLN VIT 4:3
Skupina B 07.03.2014 SLA LIM 1:0
Skupina B 07.03.2014 SPA MBL 5:2
Skupina A 06.03.2014 TRI CHM 2:3
Skupina A 05.03.2014 LIB TRI 9:2
O baráž - 05.03.2014 VSE KLA 2:5
Skupina B 05.03.2014 VIT SLA 3:0
Skupina B 05.03.2014 MBL LIM 2:3
Skupina A 05.03.2014 OLO KOM 4:3
Skupina A 05.03.2014 CHM PLM 5:2
O baráž - 05.03.2014 JIH PCE 3:2
Skupina B 05.03.2014 SPA ZLN 4:0
Skupina A 03.03.2014 PLM LIB 2:0
Skupina B 03.03.2014 ZLN MBL 2:1
Skupina B 03.03.2014 LIM VIT 2:5
Skupina A 03.03.2014 TRI OLO 5:2
Skupina A 03.03.2014 KOM CHM 3:1
Skupina B 03.03.2014 SLA SPA 3:4p
O baráž - 02.03.2014 JIH CEM 6:2
O baráž - 02.03.2014 VSE PCE 4:2
Skupina B 01.03.2014 ZLN SLA 2:3
Skupina B 01.03.2014 SPA LIM 3:0
Skupina B 01.03.2014 MBL VIT 3:4sn
Skupina A 01.03.2014 OLO CHM 3:4sn
Skupina A 01.03.2014 TRI PLM 4:1
Skupina A 01.03.2014 LIB KOM 2:0
Skupina A 27.02.2014 LIB CHM 4:5p
Skupina A 27.02.2014 PLM OLO 6:5
Skupina B 27.02.2014 ZLN LIM 2:1
Skupina B 27.02.2014 VIT SPA 2:4
O baráž - 27.02.2014 PCE KLA 3:2p
Skupina A 27.02.2014 TRI KOM 4:2
Skupina B 27.02.2014 SLA MBL 5:1
O baráž - 26.02.2014 VSE CEM 2:3sn
Skupina B 25.02.2014 LIM SLA 4:2
Skupina A 25.02.2014 CHM TRI 2:3
Skupina B 25.02.2014 VIT ZLN 6:0
Skupina A 25.02.2014 OLO LIB 4:8
Skupina B 25.02.2014 MBL SPA 6:4
Skupina A 25.02.2014 KOM PLM 3:4sn
O baráž - 24.02.2014 KLA CEM 4:0
O baráž - 24.02.2014 VSE JIH 4:2
Skupina A 23.02.2014 KOM OLO 6:2
Skupina A 23.02.2014 PLM CHM 3:9
Skupina A 23.02.2014 TRI LIB 3:1
Skupina B 23.02.2014 SLA VIT 3:1
Skupina B 23.02.2014 ZLN SPA 2:3sn
Skupina B 23.02.2014 LIM MBL 5:3
Skupina B 21.02.2014 VIT LIM 1:2
Skupina A 21.02.2014 CHM KOM 7:2
Skupina A 21.02.2014 LIB PLM 4:3sn
Skupina B 21.02.2014 MBL ZLN 5:3
O baráž - 21.02.2014 JIH KLA 3:4p
O baráž - 21.02.2014 CEM PCE 5:2
Skupina B 21.02.2014 SPA SLA 1:3
Skupina A 21.02.2014 OLO TRI 2:3
Skupina A 19.02.2014 CHM OLO 6:5
Skupina A 19.02.2014 PLM TRI 4:3
Skupina B 19.02.2014 VIT MBL 5:1
Skupina B 19.02.2014 LIM SPA 2:1
Skupina A 19.02.2014 KOM LIB 3:5
Skupina B 19.02.2014 SLA ZLN 1:2
O baráž - 18.02.2014 KLA VSE 5:2
O baráž - 18.02.2014 PCE JIH 5:3
36 15.02.2014 SLA ZLN 5:4
36 15.02.2014 CEM JIH 4:2
36 15.02.2014 KLA VIT 5:4sn
36 15.02.2014 PLM TRI 3:2
36 15.02.2014 MBL OLO 4:3p
36 15.02.2014 SPA VSE 4:3p
36 15.02.2014 LIM PCE 1:0sn
35 14.02.2014 KLA TRI 3:4
35 14.02.2014 PLM VIT 3:4
35 14.02.2014 CHM PCE 1:2p
35 14.02.2014 LIB OLO 4:1
35 14.02.2014 MBL KOM 4:0
35 14.02.2014 SLA VSE 6:3
35 14.02.2014 SPA ZLN 1:2
36 12.02.2014 KOM LIB 5:2
25 11.02.2014 OLO TRI 9:6
34 29.01.2014 TRI CHM 5:1
34 29.01.2014 OLO SPA 3:0
34 29.01.2014 VIT LIM 7:0
34 29.01.2014 ZLN KLA 4:3sn
34 29.01.2014 VSE PLM 3:5
34 29.01.2014 CEM MBL 0:1
34 29.01.2014 KOM SLA 4:2
34 29.01.2014 JIH LIB 2:6
33 28.01.2014 TRI LIM 2:1
33 28.01.2014 ZLN PLM 7:6
33 28.01.2014 VSE KLA 1:0sn
33 28.01.2014 OLO SLA 3:2
33 28.01.2014 VIT CHM 5:1
33 28.01.2014 KOM SPA 2:4
33 28.01.2014 JIH MBL 1:2
33 28.01.2014 CEM LIB 2:0
32 25.01.2014 KLA KOM 1:4
32 25.01.2014 PLM OLO 4:2
32 25.01.2014 SLA JIH 4:2
32 25.01.2014 SPA CEM 7:2
32 25.01.2014 LIM ZLN 2:1
32 25.01.2014 PCE TRI 2:5
32 25.01.2014 CHM VSE 3:1
32 24.01.2014 LIB MBL 4:1
31 24.01.2014 LIM VSE 4:1
31 24.01.2014 KLA OLO 6:2
31 24.01.2014 PLM KOM 2:4
31 24.01.2014 CHM ZLN 3:2p
31 24.01.2014 SLA CEM 6:3
31 24.01.2014 SPA JIH 5:1
31 23.01.2014 PCE VIT 1:2p
30 18.01.2014 MBL SLA 1:2sn
30 18.01.2014 OLO CHM 2:5
30 18.01.2014 KOM LIM 2:1
30 18.01.2014 CEM PLM 2:1
30 18.01.2014 VSE PCE 7:3
30 18.01.2014 JIH KLA 4:2
30 18.01.2014 LIB SPA 7:3
29 17.01.2014 KOM CHM 2:1
29 17.01.2014 ZLN PCE 3:2sn
29 17.01.2014 LIB SLA 3:6
29 17.01.2014 OLO LIM 2:3
29 17.01.2014 CEM KLA 3:2
29 17.01.2014 JIH PLM 2:5
29 17.01.2014 MBL SPA 2:3sn
12 16.01.2014 CHM OLO 2:1
13 15.01.2014 VSE LIM 7:1
26 14.01.2014 KOM TRI 4:2
28 11.01.2014 VIT VSE 3:0
28 11.01.2014 CHM CEM 3:1
28 11.01.2014 TRI ZLN 7:3
28 11.01.2014 KLA MBL 1:5
28 11.01.2014 PLM LIB 2:3sn
28 11.01.2014 LIM JIH 3:2p
28 11.01.2014 PCE OLO 3:2
27 10.01.2014 CHM JIH 6:5
27 10.01.2014 TRI VSE 3:2
27 10.01.2014 PLM MBL 3:4p
27 10.01.2014 VIT ZLN 5:3
27 10.01.2014 LIM CEM 7:5
28 09.01.2014 SLA SPA 4:1
27 09.01.2014 LIB KLA 1:4
27 09.01.2014 PCE KOM 0:6
08.01.2014 TRI VIT 2:3sn
25 06.01.2014 JIH PCE 4:5sn
26 14.12.2013 LIB CHM 1:2
26 14.12.2013 MBL LIM 3:4
26 14.12.2013 OLO VIT 0:3
26 14.12.2013 SPA KLA 2:1
26 14.12.2013 SLA PLM 2:3sn
26 14.12.2013 VSE ZLN 4:3sn
25 13.12.2013 MBL CHM 3:0
25 13.12.2013 SLA KLA 5:4p
25 13.12.2013 SPA PLM 4:6
25 12.12.2013 LIM LIB 2:4
25 11.12.2013 KOM VIT 0:2
24 07.12.2013 CHM SLA 4:3
24 07.12.2013 ZLN OLO 3:4sn
24 07.12.2013 LIM SPA 3:1
24 07.12.2013 TRI JIH 3:4sn
24 07.12.2013 KLA PLM 2:3sn
24 07.12.2013 VSE KOM 1:5
24 07.12.2013 VIT CEM 8:1
24 07.12.2013 PCE LIB 1:2
23 06.12.2013 ZLN KOM 1:2sn
23 06.12.2013 VSE OLO 3:5
23 06.12.2013 VIT JIH 2:5
23 06.12.2013 CHM SPA 6:4
23 06.12.2013 LIM SLA 2:0
23 06.12.2013 TRI CEM 4:0
23 05.12.2013 PCE MBL 2:3sn
26 03.12.2013 CEM PCE 6:4
11 01.12.2013 CHM KOM 2:0
22 30.11.2013 MBL TRI 5:4
22 30.11.2013 OLO KOM 2:3p
22 30.11.2013 JIH VSE 5:2
22 30.11.2013 CEM ZLN 5:2
22 30.11.2013 KLA CHM 2:3
22 30.11.2013 PLM LIM 5:4sn
22 30.11.2013 LIB VIT 1:2sn
22 30.11.2013 SLA PCE 1:5
21 29.11.2013 JIH ZLN 3:1
21 29.11.2013 LIB TRI 5:3
21 29.11.2013 PLM CHM 3:4sn
21 29.11.2013 KLA LIM 0:2
21 29.11.2013 CEM VSE 5:3
21 29.11.2013 MBL VIT 1:4
21 29.11.2013 SPA PCE 3:4p
10 26.11.2013 MBL KLA 1:2
20 23.11.2013 OLO JIH 5:2
20 23.11.2013 ZLN LIB 6:4
20 23.11.2013 KOM CEM 4:2
20 23.11.2013 TRI SPA 3:1
20 23.11.2013 LIM CHM 4:1
20 23.11.2013 PCE PLM 3:2
20 23.11.2013 VSE MBL 3:2
20 23.11.2013 VIT SLA 2:3p
19 22.11.2013 KOM JIH 3:1
19 22.11.2013 ZLN MBL 6:3
19 22.11.2013 TRI SLA 2:3sn
19 22.11.2013 VSE LIB 6:3
19 22.11.2013 VIT SPA 2:4
19 22.11.2013 OLO CEM 2:3
19 21.11.2013 PCE KLA 1:2
8 20.11.2013 LIM MBL 5:2
18 17.11.2013 LIB KOM 2:1sn
18 16.11.2013 JIH CEM 3:0
18 16.11.2013 ZLN SLA 0:2
18 16.11.2013 TRI PLM 3:4p
18 16.11.2013 VSE SPA 2:4
18 16.11.2013 PCE LIM 0:2
17 15.11.2013 TRI KLA 2:3
17 15.11.2013 ZLN SPA 4:5sn
17 15.11.2013 VSE SLA 5:4
17 15.11.2013 VIT PLM 3:1
17 15.11.2013 OLO LIB 3:0
17 15.11.2013 KOM MBL 3:2p
18 14.11.2013 OLO MBL 1:2
18 14.11.2013 VIT KLA 4:2
17 14.11.2013 PCE CHM 2:1sn
14 08.11.2013 ZLN LIM 4:0
16 26.10.2013 MBL CEM 2:1
16 26.10.2013 PLM VSE 3:2
16 26.10.2013 KLA ZLN 6:5
16 26.10.2013 LIM VIT 3:1
16 26.10.2013 SPA OLO 4:1
16 26.10.2013 SLA KOM 2:1
16 26.10.2013 LIB JIH 2:0
15 25.10.2013 LIM TRI 3:2
15 25.10.2013 PLM ZLN 1:2
15 25.10.2013 KLA VSE 3:4
15 25.10.2013 LIB CEM 4:2
15 25.10.2013 CHM VIT 3:0
15 25.10.2013 SLA OLO 3:2sn
15 25.10.2013 MBL JIH 5:2
15 25.10.2013 SPA KOM 1:5
16 24.10.2013 CHM TRI 3:1
9 22.10.2013 MBL PLM 0:8
14 19.10.2013 JIH SLA 0:1
14 19.10.2013 OLO PLM 2:3
14 19.10.2013 CEM SPA 3:5
14 19.10.2013 KOM KLA 0:3
14 19.10.2013 TRI PCE 4:0
14 19.10.2013 VSE CHM 1:2
14 18.10.2013 MBL LIB 1:5
13 18.10.2013 KOM PLM 6:2
13 18.10.2013 ZLN CHM 3:2
13 18.10.2013 VIT PCE 1:2
13 18.10.2013 OLO KLA 6:2
13 18.10.2013 CEM SLA 4:1
13 18.10.2013 JIH SPA 4:3
8 14.10.2013 PCE CEM 2:5
9 13.10.2013 KLA LIB 7:6p
12 12.10.2013 SPA LIB 4:1
12 12.10.2013 PLM CEM 5:4
12 12.10.2013 KLA JIH 1:2
12 12.10.2013 PCE VSE 3:2
12 12.10.2013 LIM KOM 4:0
12 12.10.2013 SLA MBL 4:2
12 11.10.2013 VIT TRI 2:5
11 11.10.2013 KLA CEM 3:0
11 11.10.2013 PLM JIH 6:2
11 11.10.2013 LIM OLO 0:3
11 11.10.2013 SLA LIB 6:4
11 11.10.2013 SPA MBL 3:0
11 10.10.2013 PCE ZLN 3:2sn
7 07.10.2013 PCE JIH 4:3
10 05.10.2013 OLO PCE 3:2sn
10 05.10.2013 CEM CHM 4:2
10 05.10.2013 ZLN TRI 0:3
10 05.10.2013 VSE VIT 4:3
10 05.10.2013 JIH LIM 5:4
10 05.10.2013 SPA SLA 3:5
10 05.10.2013 LIB PLM 1:5
9 04.10.2013 KOM PCE 7:2
9 04.10.2013 VSE TRI 3:2
9 04.10.2013 ZLN VIT 4:3sn
9 04.10.2013 JIH CHM 3:5
9 04.10.2013 CEM LIM 5:3
9 03.10.2013 CEC CER 3:1p
8 28.09.2013 ZLN VSE 5:3
8 28.09.2013 CHM LIB 4:5
8 28.09.2013 TRI KOM 3:1
8 28.09.2013 PLM SLA 3:2sn
8 28.09.2013 VIT OLO 5:1
8 28.09.2013 KLA SPA 4:3sn
7 27.09.2013 CHM MBL 3:2
7 27.09.2013 PLM SPA 5:7
7 27.09.2013 KLA SLA 6:4
7 27.09.2013 VIT KOM 5:2
7 27.09.2013 TRI OLO 3:5
7 26.09.2013 LIB LIM 1:4
6 21.09.2013 JIH TRI 1:0
6 21.09.2013 OLO ZLN 2:3
6 21.09.2013 CEM VIT 1:4
6 21.09.2013 KOM VSE 3:2sn
6 21.09.2013 PLM KLA 4:1
6 21.09.2013 SPA LIM 4:1
6 21.09.2013 SLA CHM 2:3sn
6 21.09.2013 LIB PCE 5:0
5 20.09.2013 KOM ZLN 1:4
5 20.09.2013 OLO VSE 9:2
5 20.09.2013 SLA LIM 0:2
5 20.09.2013 MBL PCE 3:1
5 20.09.2013 CEM TRI 4:2
5 20.09.2013 JIH VIT 3:5
5 20.09.2013 SPA CHM 1:3
2 16.09.2013 JIH OLO 6:4
4 14.09.2013 TRI MBL 4:2
4 14.09.2013 KOM OLO 3:4
4 14.09.2013 ZLN CEM 5:1
4 14.09.2013 CHM KLA 3:0
4 14.09.2013 VSE JIH 5:2
4 14.09.2013 PCE SLA 0:5
4 14.09.2013 LIM PLM 2:5
4 14.09.2013 VIT LIB 1:3
3 13.09.2013 TRI LIB 3:1
3 13.09.2013 VSE CEM 5:2
3 13.09.2013 ZLN JIH 4:0
3 13.09.2013 VIT MBL 4:2
3 13.09.2013 PCE SPA 5:1
3 13.09.2013 CHM PLM 6:2
3 13.09.2013 LIM KLA 3:1
1 11.09.2013 JIH KOM 2:5
1 11.09.2013 CEM OLO 0:4
2 07.09.2013 MBL VSE 8:2
2 07.09.2013 CHM LIM 4:5p
2 07.09.2013 LIB ZLN 0:1
2 07.09.2013 CEM KOM 1:3
2 07.09.2013 SPA TRI 6:1
2 07.09.2013 PLM PCE 5:4
2 07.09.2013 SLA VIT 4:3sn
1 06.09.2013 MBL ZLN 5:2
1 06.09.2013 KLA PCE 0:3
1 06.09.2013 LIB VSE 6:1
1 06.09.2013 SLA TRI 1:2
1 06.09.2013 SPA VIT 2:3p

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:02x
1:0sn2x
2:07x
2:113x
2:1pp1x
2:1sn2x
3:011x
3:116x
3:1pp1x
3:218x
3:2pp4x
3:2sn7x
4:08x
4:111x
4:220x
4:38x
4:3pp2x
4:3sn7x
5:01x
5:18x
5:215x
5:38x
5:46x
5:4pp1x
5:4sn2x
6:01x
6:13x
6:27x
6:34x
6:47x
6:54x
7:02x
7:11x
7:23x
7:33x
7:51x
7:61x
7:6pp1x
8:11x
8:21x
9:11x
9:22x
9:31x
9:61x
10:41x
0:13x
0:25x
0:35x
0:43x
0:51x
0:61x
0:81x
0:91x
1:215x
1:2pp2x
1:2sn3x
1:34x
1:46x
1:56x
2:311x
2:3pp4x
2:3sn11x
2:46x
2:510x
2:61x
3:46x
3:4pp5x
3:4sn6x
3:510x
3:61x
3:92x
4:51x
4:5pp2x
4:5sn2x
4:61x
4:81x
5:6sn1x
5:71x


Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.
Aktuality
07.05.2019

Rozpis přípravných zápasů

Litvínov odstartuje přípravné zápasy 30. 7. na ZS Ivana Hlinky s kladenskými Rytíři. Celý rozpis zápasů naleznete ZDE
skrýt
15.04.2019

Jan Myšák je v závěrečné nominaci na MS U18

Litvínovský útočník Jan Myšák se probojoval do závěrečné nominace na MS U18 ve Švédsku. S týmem tak odcestuje do dějiště šampionátu, který startuje ve čtvrtek 18. 4. 2019.
zobrazit více
12.04.2019

Jan Myšák byl hostem Všechnopárty

Jan Myšák byl hostem zábavné talk show Karla Šípa Všechnopárty. Vysílání proběhne dnes ve 21:55 v na kanále ČT1.
zobrazit více
12.04.2019

Svoboda skóroval za reprezentaci do devatenácti let

Litvínovský útočník Přemysl Svoboda vstřelil gól ve svém premiérovém zápase za reprezentaci U19. Češi ale podlehli výběru Finska 4:6.
zobrazit více
09.04.2019

Jan Myšák se na výhře nad Slovenskem podílel dvěma body

Česká osmnáctka zvítězila v přípravném utkání nad Slovenskem 6:2. Litvínovský útočník Jan Myšák se na výhře podílel gólem a asistencí.
zobrazit více
Další aktuality
Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >
Dorost 10.06.2020

Dorostenci znají herní systém soutěže i rozlosování

Český hokej na konci uplynulého týdne informoval o formátu nejvyšší dorostenecké soutěže. Z Extraligy dorostu v nadcházejícím ročníku přímo spadne šest mužstev, liga bude opět rozdělená na tři skupiny. Kromě toho bylo zveřejněno i rozlosování dorostenecké extraligy.
Více >
Dorost 05.05.2020

PŘEHLED: Jak by mohla vypadat soupiska dorostu?

Novým trenérem dorostu se od nadcházejícího ročníku stane šéftrenér litvínovské akademie Radek Mrázek. I mladší z nejstarších mládežnických kategorií čekají poměrně výrazné změny. Jak se to projeví na soupisce?
Více >