Zápasy 31.07.2014

V Mostě černí proti žlutým smírně

Preview k zápasu

Foto Reportáž
V prvním přípravném utkání Vervy v Mostě dostali příležitost i hráči celého širšího kádru, rozdělení do obou týmů. Diváci v tréninkovém utkání viděli deset branek (5:5).
31.7.2014
Most
5:5
1:2, 2:2, 2:1

Most

Litvínov

Zápas řídili jen dva rozhodčí a proběhl bez časomíry (na cca 3x 30 minut hrubého času), bez ukazatele skóre, hlasatele i doprovodných hudebních předělů. Protože šlo o tréninkové utkání, je i náš zápis tentokrát nestandardní, Zápis z utkání ani jiný se nevyhotovoval.

Oba celky oblékly litvínovské dresy, "Most" černé, "Litvínov" žluté. Po nedovoleném zákroku se neseděly dvě minuty, ale jelo se trestné střílení. Do hlediště si cestu našlo několik stovek diváků.

První žlutá pětka hrála ve složení: Chaloupka, Kubát - Jánský, Hübl, Lukeš, druhý útok pak v sestavě Jurčík, Piroš, Majdan. Pro reprezentační povinnosti chyběli brankář Francouz a obránce Baránek. První polovinu zápasu odchytal Soukup, na druhou ho vystřídal Horák, který ve třetí třetině pro změnu hájil klec černých. Gólmani se v polovině zápasu vystřídali i v brance "domácích" Mostečanů.

Návrat do litvínovského dresu vyšel obránci Karlu Kubátovi. Hned po několika minutách svůj první duel po roce v dresu Krušnohorců ozdobil brankou po spolupráci s první formací. Z trestných střílení za fauly neuspěli třeba černý Písařík nebo žlutý Pavlík, ale hrálo se slušně, nedovolené zákroky odpískali sudí jen tři.

Žlutí vedli v zápase už 3:1, černí však drželi krok, srovnali na 3:3 a potvrdili tak, že síly obou celků byly rovnoměrně rozloženy. Po úspěšné akci Lukeše s Jánským (gól na 4:3) vyrovnali černí i na 4:4, o což se postarali pěknou akcí Šrámek se Smolkou. Jurčík ještě jednou vrátil vedení na stranu "hostů", ale Martynek, tento večer v týmu soupeře, stanovil výsledek na konečnou remízu 5:5. V zápase se trefili také Majdan a Pavelka.

Vervu koučovali trenéři Rulík a Hořava, Most pak trenér Baďouček. Hráči si v utkání poprvé v zápasové praxi osahali kluziště se zúženým středním pásmem. Odveta je na programu ve středu v Litvínově.

Fotogalerie

Play-out
4:2
(0:1, 3:1, 1:0)
Statistiky

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři
Související články
Zápasy 31.07.2014

V Mostě černí proti žlutým smírně

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...
Více >
Mládež 14.07.2020

Shánět prostředky je těžké, ale o budoucnost litvínovského hokeje se nebojím, říká Kamil Havelka

Šéf litvínovské mládeže Kamil Havelka se v obsáhlém rozhovoru rozpovídal o aktuální ekonomické situaci, spolupráci s A-týmem nebo vývoji mladých hráčů.
Více >
Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >