Zápasy 11.08.2016

Ve Varech obrat domácích ve 3. třetině

Preview k zápasu

Foto Reportáž
První výjezd k zápasu v nové sezóně Vervě výhru nepřinesl. Rozhodly o tom čtyři branky domácích v závěrečné třetině, z hráčů v černém se trefil pouze Havlíček. Tým třikrát inkasoval v oslabení
11.8.2016
KV Arena, Karlovy Vary
4:1
0:1, 0:0, 4:0

Karlovy Vary

Honzík – Sičák, Lisov, Harant, Dujsík, Dvořák, M. Rohan, Weinhold, J. Tomeček – Rachůnek, Matuš, Stloukal, T. Rohan, Skuhravý, V. Tomeček, Vachovec, Kindl, Gorčík, Harkabus, Zadražil, Kohout. Připraven Závorka. Trenéři Tlačil, Antonik, Potajčuk

Litvínov

Pinc - Pavlík, K. Černý - Sklenička, Pavlík - Kokeš, Gula - Šesták - Nejezchleb, Gerhát, J. Černý - Jurčík, M. Hanzl, J. Doležal - Stříbrný, Šimeček, T. Doležal - Válek, Havlíček, Havelka. Připraven Spěšný. Trenéři Rulík, Stránský, Šlégr
Branky a nahrávky: 47. Vachovec (Dvořák), 51. Dvořák (M. Rohan), 51. Rachůnek (Matuš, Lisov), 60. V. Tomeček (Skuhravý, T. Rohan) – 10. Havlíček (Gula) Rozhodčí: Zubzanda a Kostourek Vyloučení: 5:8, navíc Sklenička (L) 5 min. a do konce za úder hlavou Využití: 3:1 Oslabení: 0:0 Zásahy: Pinc 36
V brance dostal podruhé za sebou šanci Marek Pinc, kterému kryl záda 20-letý Patrik Spěšný. Příležitost dostali hlavně hráči širšího kádru, řada dalších odpočívala (Janus, Kubát, Hübl, Lukeš, R. Hanzl, Trávníček, Martynek, Hořava). Pro zranění nenastoupil Frolo a kvůli reprezentačním povinnostem Sørvik.

Domácí postavili do klece Honzíka a ten byl v prvních minutách zaměstnanějším mužem. Za Vary odpověděl Lisov, hosté zase mohli otevřít skóre po Honzíkově chybě v rozehrávce.

Hned první vyloučení soupeře Verva potrestala, po Gulově střele se prosadil Havlíček. V závěru třetiny se Energii naskytla krátká dvojnásobná výhoda, když k Doležalovi přisedl Gula, ale Litvínov se ubránil.

A povedlo se mu to i při pětiminutovém Skleničkově trestu za úder hlavou. Pak zahřívali trestnou lavici zase domácí, dlouhé oslabení zkrátil hostům faulem Dvořák a po něm se provinili ještě Dujsík a Rachůnek. Verva však náskok nezvýšila. V závěru třetiny ubránila oslabení po nedovoleném zákroku Pavelky.

V polovině třetího dějství nastartoval obrat Západočechů v zápase Vachovec při přesilovce. Vyloučení Pavlíka poté potrestal T. Dvořák (2:1) a 18 vteřin na to skóroval ještě Rachůnek. 51. minuta duel rozhodla.

Na obratu skóre se spolupodílelo od 38. minuty pět vyloučení hostů v řadě. To poslední pak využil Tomeček na začátku 60. minuty.

Výsledkově si spravit chuť mohou hráči HCVL příští týden, kdy v úterý hostí doma Slavii a ve čtvrtek Chomutov.

Play-out
4:2
(0:1, 3:1, 1:0)
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Marek Pinc 4 36 0
Související články
Zápasy 11.08.2016

Ve Varech obrat domácích ve 3. třetině

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...
Více >
Mládež 14.07.2020

Shánět prostředky je těžké, ale o budoucnost litvínovského hokeje se nebojím, říká Kamil Havelka

Šéf litvínovské mládeže Kamil Havelka se v obsáhlém rozhovoru rozpovídal o aktuální ekonomické situaci, spolupráci s A-týmem nebo vývoji mladých hráčů.
Více >
Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >