přát. čt 4.8.2016 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Plzeň  3:2sn
přát. so 6.8.2016 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Záhřeb  0:1
přát. út 9.8.2016 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Znojmo  1:4
přát. čt 11.8.2016 KV Arena, Karlovy Vary  Karlovy Vary  Litvínov  4:1
přát. út 16.8.2016 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Slavia  1:2sn
přát. čt 18.8.2016 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Chomutov  7:4
přát. út 23.8.2016 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Karlovy Vary  2:3
přát. čt 25.8.2016 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Polsko  3:1
Turnaj so 27.8.2016 Drážďany  Weisswasser  Litvínov  0:4
Turnaj ne 28.8.2016 Drážďany  Berlín  Litvínov  2:1
přát. čt 1.9.2016 SD Aréna, Chomutov  Chomutov  Litvínov  3:1
Vstupné na přípravné zápasy v Litvínově: jednotné 30 Kč
Na poslední domácí utkání (25. 8.) mají držitelé permanentek 2016/17 vstup zdarma. Vstupné na toto utkání je: 50 Kč sezení, 30 Kč stání.
Zápasy - Dorost dnes

Dobrý výkon dorostenců zhatily individuální chyby, Mladá Boleslav odváží dva body

Druhé kolo Extraligy dorostu se odehrálo na Zimním stadionu Ivana Hlinky, litvínovští dorostenci chtěli navázat na svůj úspěch v úvodním zápase sezony v Chomutově. Nicméně, po dobrém výkonu v prvních dvou třetinách si ze zápasu s Mladou Boleslaví odnášejí pouze bod.
Zápasy - Junioři dnes

Nepovedený výkon juniorky znamenal ztrátu všech bodů s Havířovem

L i t v í n o v - Litvínovští junioři přivítali v sobotní poledne soupeře z Havířova, který však od prvních minut ukazoval své silné stránky a domácí tým udolal 4:2.
Preview - Junioři včera

Liga akademií pokračuje, do Litvínova přijede Havířov

Tuzemský hokej stále výrazně ovlivňuje epidemie koronaviru. Chemici měli tento týden odehrát utkání s Třincem a Havířovem, kvůli karanténě Ocelářů se ale střetnou pouze s AZetem. Sobotní utkání startuje v poledne.