2. třída

zápasdatumstadiondomácí hosté  
1. ne 7.10.2018 Most  Most  Litvínov  2:24
Branky a nahrávky: Štorkán 8x, Duchan 2x, Plaček, Kasanda 3x, Miller, Semenyšín 2x, Suk 3x, Tuchyňa 3x, Eliáš
2. ne 7.10.2018 Most  Litvínov  Klášterec  26:9
Branky a nahrávky: Štorkán 7x, Eliáš 4x, Duchan, Kafan, Plaček, Semenyšín 4x, Šlechta, Suk, Tuchyňa 4x
3. so 27.10.2018  Litvínov  Ústí nad Labem  8:7
Branky a nahrávky: Štokrán 3x, Suk 3x, Kafan, Tuchyňa.
4. so 27.10.2018  Litvínov  Chomutov  19:6
Branky a nahrávky: Štokrán 5x, Tuchyňa 4x, Semenyšín 3x, Suk 3x, Ptáček 2x, Kafan, Holous.
5. ne 11.11.2018  Litvínov  Most  14:1
Branky a nahrávky: Štokrán 3x, Miller 2x, Duchan 2x, Kafan, Semenyšin, Tuchyňa, Šlechta .
6. ne 11.11.2018  Litvínov  Louny  8:14
Branky a nahrávky: Štokrán 3x, Eliáš, Kafan, Holous, Tuchyňa, Duchán.
7. so 24.11.2018  Litvínov  Chomutov  9:4
Branky a nahrávky: Semenyšín 3x, Eliáš 2x, Štorkán 2x, Suk 2x
8. so 24.11.2018  Litvínov  Děčín  12:0
Branky a nahrávky: Eliáš 3x, Štorkán 2x, Semenyšín 2x, Duchan, Kasanda, Plaček, Miller, Kafan
9. so 8.12.2018  Kadaň  Litvínov  8:9
Branky a nahrávky: Eliáš 2x, Štorkán 3x, Tuchyňa, Kafan, Šlechta
10. ne 9.12.2018 Kadaň  Litvínov  Most  12:3
Branky a nahrávky: Štorkán 5x, Kafan 3x, Suk, Kasanda, Duchan, Plaček
11. ne 16.12.2018  Litvínov  Chomutov  14:3
Branky a nahrávky: Tuchyňa 5x, Kasanda 4x, Suk 2x, Eliáš 2x, Šlechta
12. ne 16.12.2018  Litvínov  Děčín  21:0
Branky a nahrávky: Tuchyňa 4x, Semenyšín 3x, Plaček 3x, Kasanda 3x, Miller 2x, Šlechta 2x, Suk, Holous, Elznic, Kýhos
13. ne 6.1.2019 Kadaň  Louny  Litvínov  10:7
Branky a nahrávky: Štorkán 3x, Duchan, Kasanda, Semenyšín, Miller
14. ne 6.1.2019  Kadaň  Litvínov  5:7
Branky a nahrávky: Štorkán 2x, Tuchyňa 2x, Semenyšín, suk, Miller
15. ne 20.1.2019  Most  Litvínov  4:8
Branky a nahrávky: Kafan 3x, Tuchyňa 2x, Suk, Kasanda, Eliáš
16. ne 20.1.2019 Most  Litvínov  Roudnice  11:14
Branky a nahrávky: Kafan 5x, Kasanda 4x, Štorkán 2x
17. so 2.2.2019 Drážďany  Drážďany  Litvínov  2:7
Branky a nahrávky: Eliáš 2x, Suk, Tuchyňa, Miller, Kafan
18. so 2.2.2019 Drážďany  Litvínov  Louny  4:8
Branky a nahrávky: Kasanda 2x, Semenyšín, Duchan
19. so 16.2.2019  Roudnice  Litvínov  10:11
Branky a nahrávky: Semenyšín 4x, Kasanda 2x, Duchan 3x, Plaček 2x
20. so 16.2.2019 Roudnice  Litvínov  Klášterec  7:6
Branky a nahrávky: Duchan 2x, Plaček 2x, Kasanda, Kýhos, Šlechta
21. ne 3.3.2019  Klášterec  Litvínov  7:11
22. ne 3.3.2019 Klášterec  Louny  Litvínov  11:14
23. so 16.3.2019  Litvínov  Roudnice  18:7
24. so 16.3.2019  Litvínov  Klášterec  7:17
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Junioři před 3 dny

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.
Více >
Dorost 10.06.2019

Martin Tvrzník: Hlavním cílem pro příští rok je postup do play off

Kolik hráčů nastoupilo do letní přípravy a jak probíhá? A cíle pro příští sezonu? To vše se dozvíte v rozhovoru s trenérem dorostu Martinem Tvrzníkem.
Více >
Mládež 08.06.2019

Myšák s Balážem součástí reprezentace U18

Dva pravidelné reprezentanty čeká další reprezentační sraz. Jan Myšák a Ondřej Baláž byli nominováni na první přípravný kemp reprezentace do osmnácti let.
Více >