Zápas - mládež 10.09.2016
Autor: Martin Stříbrný

Litvínovští rozstříleli pirátskou lodičku a z derby berou tři body

Preview k zápasu

Foto Ohlasy Reportáž
L i t v í n o v - Junioři odehráli fantastické utkání na domácí půdě proti velkému soupeři - Chomutovu. V utkání dominovali, svého soupeře jasně přestříleli, a nakonec zvítězili vysoko 6:3!
10.9.2016
6:3
1:0, 4:1, 1:2

Litvínov

Havlík (Kovařík) – Urbánek, Franc, Havlík D., Březák – Macháč, Kučera, Schmidmayer, Drašar, Bečvář, Vébr, Bárdoš, Fencl, Pecka, Chmelař, Horák, Dufek.

Chomutov

Pavlát (Strejc) – Hlaváček, Gröger, Novák, Lidák, Smutný, Hřebíček, Běhula – Polák, Niňaj, Kulich, Palička, Részegh, Chlán, Svoboda, Navrátil, Šilar, Adámek.
Branky a nahrávky: 14. Franc (Bárdoš), 27. Vébr (Březák), 30. Drašar (Březák, Franc), 33. Bečvář (Fencl), 34. Bečvář (Vébr, Fencl), 54. Bečvář (Fencl) – 37. Adámek (Svoboda, Palička), 43. Svoboda (Palička), 59. Svoboda (Niňaj, Részegh). Rozhodčí: Turčan – Hynčica, Marek. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 115. Střely na branku: 51:30.
Připravujeme...

Ohlasy

Litvínov
Jindřich Kotrla (HC Litvínov):Důležité bylo, že kluci dodržovali to, co měli. Především jsme po nich chtěli, aby se podstivě vraceli, což splnili. Díky tomu jsme soupeře přečíslovali. Nějaké chyby jsme v utkání udělali, ale ne nic katastrofálního. Proměňovali jsme svoje šance, vzadu to také šlapalo, takže klukům gratuluji.
Chomutov
Trenér Piráti Chomutov: Litvínov měl v utkání více chuti do hokeje, větší elán a na ledě to bylo jasně vidět. Po našem dobrém začátku jsme dostali gól, klasicky jsme se sesypali a pak už to šlo hodně z kopce. V utkání si zasloužili vyhrát lepší tým, co byl Litvínov a mě nezbývá nic jiného, než mu pogratulovat.
1.
4.8.
úterý, 17:00
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Šimon Havlík 3 27 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >