Reportáž ze zápasu

6.9.2015
Zimní stadion Ústí nad Labem
3:4
0:0, 2:3, 1:1

Ústí nad Labem

Brňák – Štochl, Mareš, Štěpánek, Stuchlý, Vidlička, Chmela – Herák, Janoušek, Harkabus, Tůma, Čermák, Šindelář, Batryn, Bláha, Gottfried, Tipán

Litvínov

Pejsar – Bártek, Kitzberger, Čapek, Žítek, Žižka, Hoffman – Zirtoni, Jouza, Dufek, Pech, Berka, Svoboda, Vacín, Jindra, Bartoš, Kysela, Šalinger, Beran
Branky a nahrávky: 22. Štěpánek (Čermák), 24. Tůma (Šindelář, Brňák), 49. Gottfried (Harkabus) – 27. Bartoš (Vacín), 29. Dufek (Kitzberger, Pech), 37. Jindra, 55. Kysela (Jindra). Rozhodčí: Lukáš Krob - Martin Ševic, Jan Votrubec. Vyloučení: 2:6 . Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 85. Střely na branku: 31:42. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3, 3:4.

Podrobnosti nejsou k dispozici

Ohlasy

Ústí nad Labem
Jiří Sochor (HC Ústí nad Labem):
Bylo to pro nás celkem nešťastné utkání, protože si myslím, že bylo poměrně vyrovnané, bojovné a ve vysokém tempu. Myslím si, že rozhodla šikovnost hráčů soupeře. Obě mužstva si vypracovali dost šancí a nakonec jsme bohužel naše šance nevyužili.
Litvínov
Radim Skuhrovec (HC Litvínov):
Myslíme si, že bylo z naší strany lehké podcenění , protože Ústí neodehrálo dobrý zápas v Plzni a my jsme to klukům říkali. Samozřejmě se to na ledě poté ukázalo a nás to stálo hodně sil, aby jsme ten zápas vůbec byli schopni vyhrát. Máme tam obrovské problémy, neplníme ty věci které si říkáme, ale zapracujeme na tom. Pro nás jsou teď důležité ty tři body a musíme koukat zase dál.
3.
11.8.
úterý, 17:30
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Martin Pejsar 3 28 0
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Mládež včera

Mládež se vrací do běžného režimu

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek dnes oznámilo, že se mládežnický oddíl po koronavirové nákaze vrací zpět do normálu.
Více >
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Více >
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...
Více >