Zápas - mládež 04.10.2015
Autor: Martin Stříbrný

Mladší dorostenci v Praze neuspěli, Slavii podlehli 1:4

Preview k zápasu

Foto Reportáž
P r a h a - Mladší dorostenci dnes odehráli další utkání, tentokrát na ledě pražské Slavie. Po bojovném výkonu podlehli Pražanům 1:4. O jedinou branku Severočechů se postaral mládežnický reprezentant České republiky Lukáš Vacín.
3.10.2015
4:1
1:1, 2:0, 1:0

Slavia

Dusil (Pánek) – Mareček, Štibingr, Zderadička, Macek, Rulc, Kučera, Srdínko, Holý – Kižlin, Vojinovič, Všetečka, Hradil, Petrák, Havrda, Vaniš, Janča, A. Klapka, Křenek

Litvínov

Pejsar (Kmínek) – Žítek, Šubrt, Hoffmann, Bártek, Kitzberger, Žižka – Dufek, Zirtoni, Jindra, Vacín, Bartoš, Berka, Jouza, Svoboda, Beran, Kysela, Šarlinger, Pech
Branky a nahrávky: 2. Petrák (Macek), 22. Janča (Klapka), 30. Janča (Petrák), 52. Janča (Zderadička) – 11. Vacín (Bartoš, Svoboda). Rozhodčí: Jílek – Laczko, Svobodová. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Střely na branku: 35:22 (10:7, 9:8, 16:7). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.

Hráčům Litvínova se nepovedl vstup do utkání, když už po necelých dvou minutách prohrávali. Slavisté vstřelili první branku utkání zásluhou Martina Petráka. Pejsar nedokázal zkrotit Mackovu tvrdou ránu a vyrazil ji pouze před sebe, kde stál dobře postavený Petrák a dorazil kotouč do odkryté klece. Litvínovští ale dokázali ještě v první třetině srovnat. Lukáš Vacín dokázal využít chyby obranných řad Slavie, když stál sám před Dusilem, a s klidnou hlavou svou šanci proměnil.

Druhá třetina se odehrávala podle not Slavie. Podobně jako na začátku utkání, tak i v této třetině se Slavisté dokázali prosadit po necelých dvou minutách hry. Adam Klapka chytrou nahrávkou našel Jakuba Janču, který se z dobré pozice nemýlil. V polovině utkání šli domácí do dvoubrankového vedení. Jakub Janča se natlačil do brankoviště, kde s trochou štěstí dotlačil kotouč za záda Pejsara a poslal svůj tým již do dvoubrankového vedení.

Litvínovští se ve třetí třetině hnali za vyrovnáním, to ale nepřišlo, navíc Slavie vstřelila ještě jeden gól. Hattricku se v dvaapadesáté minutě dočkal hráč Slavie Jakub Janča. Zmiňovaný mladý útočník zavezl kotouč do útočného pásma, tam si ho nachystal ke střele, která mu sedla a bez problému zapadla za záda Martina Pejsara. Litvínovští se po této brance již na nic nezmohli, a tak se Slavisté mohli radovat ze zisku tří bodů.

3.
11.8.
úterý, 17:30
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Martin Pejsar 4 31 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Mládež včera

Mládež se vrací do běžného režimu

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek dnes oznámilo, že se mládežnický oddíl po koronavirové nákaze vrací zpět do normálu.
Více >
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Více >
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...
Více >