Zápas - mládež 29.11.2015
Autor: Martin Stříbrný

Derby mezi Litvínovem a Slovanem musely rozhodnout až nájezdy

Preview k zápasu

Foto Reportáž
Ú s t í n a d L a b e m - Derby mezi Ústím nad Labem a Litvínovem musely rozhodnout až samostatné nájezdy, v nich byli šťastnější litvínovští Chemici! O tom, že si mladší dorostenci Litvínova povezou z Ústí dva body, musel v závěrečné loterii rozhodnout až David Jindra, který si připsal vítězný nájezd.
29.11.2015
4:5sn
1:1, 1:0, 2:3 - 0:0 - 0:1

Ústí nad Labem

Volke (Brňák) – Štochl, Štěpánek, Kříž, Stuchlý, Mareš, Vidlička – Costa, Harkabus, Batryn, Čermák, Šindelář, Herák, Janoušek, Tůma, Gottfried, Machulda.

Litvínov

Pejsar (Kmínek) – Žítek, Šubrt, Hoddmann, Bártek, Kitzberger, Žižka – Dufek, Zirtoni, Jindra, Vacín, Bartoš, Berka, Jouza, Svoboda, Kysela, Šarlinger, Pech.
Branky a nahrávky: 20. Tůma (Štochl), 37. Šindelář (Tůma, Gottfried), 56. Štěpánek, 58. Batryn (Harkabus) – 1. Dufek (Jindra, Bártek), 42. Žítek (Bartoš), 55. Berka (Bártek), 60. Pech (Svoboda, Berka), rozh. náj. Jindra. Rozhodčí: Knapík – Coubal, Goltsch. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 83. Střely na branku: 39:32 (11:8, 16:6, 11:15, 1:3).

Litvínovští Chemici zažili parádní vstup do utkání, když už po osmačtyřiceti vteřinách hry vedli 1:0. Povedenou trefou z kraje utkání se prezentoval Ondřej Dufek a domácí brankář Volke byl bez šance. Vedení si Litvínovští strážili až do samého závěru třetiny, na kterém o něj ale přišli. Dvacet vteřin před koncem první periody se prosadil Jan Tůma, čímž srovnal stav dnešního utkání.

Druhá dvacetiminutovka byla na branky hodně chudá, byl v ní k vidění pouze jeden gól, bohužel pro Chemiky do sítě Pejsara. V sedmatřicáté minutě se v přesilové hře prosadil Vít Šindelář, když se trefil z optimální střelecké pozice. Litvínovští se dočkali odpovědi až ve druhé minutě třetí třetiny! O druhou branku svého týmu se zasloužil hostující obránce Oldřich Žítek.

Posledních pět minut třetí dvacetiminutovky bylo naprosto strhujících. Jednobrankové vedení vrátil svému týmu Marek Berka, když procpal puk za bezmocného Volkeho a vrátil Litvínovu jednobrankový náskok. Ústečtí se s tímto stavem nesmířili a o minutu a půl později bylo vyrovnáno. Martin Štěpánek zakončil svou parádní individuální akci gólovou tečkou.

Dvě minuty před koncem střetnutí šli domácí Lvi dokonce do vedení. Dmytro Batryn se s kotoučem nepáral a po rychlé kombinaci se trefil do černého. Ovšem ani po této brance nebyl všemu konec. V čase 59:22 bylo opět vyrovnáno a šlo se do prodloužení! Na konci pohledné akce svých spoluhráčů stál Patrick Pech, když propálil vše, co mu stálo v cestě. Prodloužení vítěze neurčilo, a tak přišli na řadu samostatné nájezdy. V nichž byli šťastnější Chemici, když se o vítězný nájezd postaral David Jindra!

3.
11.8.
úterý, 17:30
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Martin Pejsar 4 35 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Mládež včera

Mládež se vrací do běžného režimu

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek dnes oznámilo, že se mládežnický oddíl po koronavirové nákaze vrací zpět do normálu.
Více >
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Více >
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...
Více >