Zápas - mládež 06.12.2015
Autor: Martin Stříbrný

Mladší dorostenci nezvládli derby s Piráty na domácím ledě

Preview k zápasu

Foto Reportáž
L i t v í n o v - Dnes odpoledne odehráli mladší dorostenci Litvínova mistrovské utkání proti Pirátům Chomutov. V derby si lépe vedli hráči Chomutova, kteří vyhráli 3:1. O jedinou branku domácího celku se postaral Patrick Pech!
6.12.2015
1:3
0:2, 1:1, 0:0

Litvínov

Pejsar (Kmínek) - Žítek, Šubrt, Čapek, Bártek, Kitzberger, Žižka - Dufek, Zirtoni, Jindra, Vacín, Bartoš, Berka, Jouza, Svoboda, Kysela, Šarlinger, Pech.

Chomutov

Běhula (Skokan) - Ferbas, Záruba, Jungvirt, Seemann, Krchňák, Herles, Kastner, Psar - Zahrádka, Günther, Mežnar, Lauko, Hofrichter, Jaroš, Veselý, Breczko, Benda, Ouřada, Brandner.
Branky a nahrávky: 31. Pech (Svoboda) - 4. Veselý (Breczko), 6. Ouřada (Seeman, Lauko), 25. Seemann (Veselý). Rozhodčí: Hlinka - Folk, Mareš. Vyloučení: 3:0. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 95. Střely na branku: 30:45.
3.
11.8.
úterý, 17:30
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Martin Pejsar 3 42 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Mládež včera

Mládež se vrací do běžného režimu

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek dnes oznámilo, že se mládežnický oddíl po koronavirové nákaze vrací zpět do normálu.
Více >
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Více >
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...
Více >