Zápas - mládež 16.12.2015
Autor: Martin Stříbrný

PZetko dokonale zaskočilo Chemiky a domů si veze všechny tři body

Preview k zápasu

Foto Reportáž
L i t v í n o v - Poslední domácí utkání v tomto roce odehrál dnes mladší dorost Litvínova proti Kladnu. Utkání nedopadlo pro Chemiky vůbec dobře, když si po výhře 4:1 veze Kladno domů všechny tři body. O jedinou branku Severočechů se postaral Marek Berka.
16.12.2015
ZS Ivana Hlinky
1:4
0:0, 0:1, 1:3

Litvínov

Pejsar - Žítek, Šubrt, Bártek, Kitzberger, Žižka, Dufek, Zirtoni, Jindra, Vacín, Bartoš, Berka, Jouza, Svoboda, Puczek, Myšák, Kysela, Šarlinger, Pech.

Kladno

Altrichter - Volráb, Beneš, Janega, Šmatlák, Pelant, Neiss, Šimáček, Stůj, Runza, Ploch, Routa, Čermák, Jelínek, Turek, Rendla.
Branky a nahrávky: 49. Berka (Jindra, Dufek) - 24. Jelínek (Neiss), 41. Šmatlák, 54. Jelínek (Routa), 60. Routa (Jelínek). Rozhodčí: Vyštejn - Folk, Coubal. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 23:45. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.
1.
4.8.
úterý, 17:00
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Martin Pejsar 4 41 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Mládež včera

Shánět prostředky je těžké, ale o budoucnost litvínovského hokeje se nebojím, říká Kamil Havelka

Šéf litvínovské mládeže Kamil Havelka se v obsáhlém rozhovoru rozpovídal o aktuální ekonomické situaci, spolupráci s A-týmem nebo vývoji mladých hráčů.
Více >
Junioři před 2 dny

PŘEHLED: Kdo před novou sezonou opustil litvínovskou juniorku?

Litvínovští junioři se v nadcházející sezoně budou muset obejít bez tří hráčů ročníku 2000, které čeká přesun do seniorské kategorie. Koho už v černožluté juniorce neuvidíme?
Více >
Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >