Zápas - mládež 07.01.2016
Autor: Martin Stříbrný

Litvínovští si nebrali servítky a Letňanům nadělili bůra

Preview k zápasu

Foto Reportáž
L i t v í n o v - Mladší dorostenci Litvínova odehráli mistrovské utkání proti stejně starým hráčům Letňan. Utkání bylo do třetí třetiny vyrovnané, až v poslední třetině se chemici rozstříleli, a nakonec nasázeli svému soupeři celkem pět branek! Čisté konto udržel Martin Pejsar!
7.1.2016
5:0
1:0, 0:0, 4:0

Litvínov

Pejsar - Žítek, Hofmann, Bártek, Žižka, Najman, Dufek, Zirtoni, Jindra, Bartoš, Vacín, Jouza, Svoboda, Puczek, Beran, Kysela, Šarlinger, Pech.

Letňany

Pařík - Klikorka, Hlinka, Krutil, Fleischman, Klatt, Vrba, Němec, Nárovec, Kalina, Šíba, Štěbeták, Tzovairis, Homola, Vlček, Jelínek.
Branky a nahrávky: 12. Šarlinger (Žižka, Pech), 41. Dufek (Bártek), 45. Svoboda (Bártek, Jindra), 52. Jindra (Svoboda), 58. Šarlinger (Jouza). Rozhodčí: Luczków - Toman, Janíček. Vyloučení: 4:4. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 44:38.
1.
4.8.
úterý, 17:00
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Martin Pejsar 0 38 0
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Konto našeho srdce před 3 dny

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >
Rozhovory - Junioři 22.06.2020

Bártek po konci v juniorce: Litvínov je klub mého srdce, jednou mu to chci splatit

Robert Bártek byl v uplynulých dvou letech pilířem obrany litvínovské juniorky. Od nadcházejícího ročníku už to však platit nebude, devatenáctiletého zadáka v červenci čeká zkouška v prvoligovém Ústí nad Labem.
Více >
Konto našeho srdce 17.06.2020

Konto našeho srdce a hotel Cascade Most pozvali fanoušky na večeři s hráči A-týmu

Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov připravilo pro své fanoušky v sezóně 2019/2020 soutěž „KONTOVKA“. Fanoušci litvínovského hokeje si vybrali svého oblíbeného hráče a finančně přispívali za jeho kanadské body. Soutěžili týmy i jednotlivci. Podle celkové částky zaplacené na transparentní účet Konta našeho srdce si fanynky a fanoušci vybrali svou...
Více >