Zápasy 06.08.2016
Autor: Redakce

Se Záhřebem nedohráno! Zápas ukončen po rvačce

Preview k zápasu

Foto Reportáž
Nečekaný konec mělo druhé přípravné utkání Vervy. V čase 52:02 bylo vyrovnané utkání za stavu 0:1 po větší rvačce předčasně ukončeno
This text will be replaced


6.8.2016
ZS I. Hlinky, Litvínov
0:1
0:0, 0:0, 0:1

Litvínov

Janus - I. skupina: Kubát, K. Černý - Sørvik, Pavlík - Pavelka, Sklenička - Šesták - Nejezchleb, Šimeček, Lukeš - Martynek, R. Hanzl, Hořava - Stříbrný, Gerhát, Trávníček "C" - Jurčík, T. Doležal, J. Doležal.

II. skupina: Kubát, Frolo - Kokeš, Pavlík - Pavelka, Gula - Šesták - Nejezchleb, M. Hanzl, Lukeš "A" - Stříbrný, R. Hanzl, J. Černý - Hořava, Havlíček, Trávníček - Šimeček, Válek, Havelka. Připraven Pinc. Trenéři Rulík, Stránský, Šlégr

Záhřeb

Taylor - Sauvé, Genoway, Parlett, Mahbod, Zanoski, Giroux - Smejkal, Glumac, Brulé, Hedberg, Larkin, Krejčík, Bezina, Smith, Morrisonn, Mertl, McMillan, Katic, Paré, Arkalov. Připraven Hovinen. Trenéři Gwyer, Beston, Cameron
Branka a nahrávka: 43. Katič (Morrisonn) Rozhodčí: Turčan a Petružálek Vyloučení: 4:9, navíc Sorvik 2+2 min., Kubát 2+2+2, Gula 2+2, Hořava 5 min. a do konce a Nejezchleb (všichni L) 5 min. a do konce, Bezina 2+2 min., Katic 10, Paré 2+2, Mahbod 2+2, Hedberg 5 min. a do konce a McMillan (všichni Z) 5 min. a do konce Využití: 0:0 Oslabení: 0:1 Zásahy: Janus 24 - Taylor 32 Diváci: 1289
Trenéři Vervy postavili do branky Jaroslava Januse a ve dvou sestavách skoro všechny hráče, celkem se jich na ledě objevilo osmadvacet. V polovině utkání se část hráčů prostřídala. Návštěva přišla ještě větší, než poprvé.

Litvínov nezačal špatně a po prvním závaru před Janusem odpověděl dvěma střelami Doležala. Janus si vynutil potlesk zákrokem proti střele Smejkala v 6. minutě. V 8. minutě fauloval Giroux, Verva přesilovku nevyužila, ale i dál se prezentovala aktivním výkonem.

Ve 12. minutě Chorvat Bezina atakoval ostřeji po odpískání Sorvika, ten si nenechal nic líbit a oba šli ven na čtyři minuty. Rušná 18. minuta: Hedberg se protlačil s pukem z úhlu před Januse do brankoviště a málem z toho byl gól. Pak fauloval Morrisonn a chvíli na to na střídačce nedržel pusu Katič a dostal „panenku“. I tentokrát se hosté ubránili.

V první třetině chybělo černožlutým před brankou trochu štěstí, nebo víc důrazu či přesnosti. Ani ve druhé branka nepadla, i když Hořavova šance ve 38. minutě byla největší HCVL v zápase! Taylor jeho střelu vyrazil.

Stejného hráče Vervy hledal hned na začátku třetiny Sorvik v přečíslení, neúspěšně. Pak začaly na obou stranách přibývat tresty. Pro Hedberga a zároveň Hořavu skončil dokonce zápas v závěru třetiny předčasně. A neměli být sami... Janus zlikvidoval možnost Brulého. V polovině zápasu se obměnila sestava domácích. Najde se v ní střelec?

Nenašel, Černého dorážku ve 42. minutě Taylor zlikvidoval. Trefili se hosté, v oslabení dorazil Morrisonnovu střelu Katič, 0:1. Pak se znovu roztrhnul pytel s tresty. Ve 46. minutě si to rozdali Nejezchleb a McMillan, domácí hráč protivníkovi stáhnul dres.

Litvínov mohl srovnat při přesilovce pět na tři. Měla trvat 103 vteřin, ale po pěti vteřinách byl vyloučen Trávníček. Nájezd McMillana v 52. minutě vychytal Janus a to bylo poslední hokejové, co diváci viděli.

Zákrok na Kubáta vyprovokoval hromadnou rvačku, po níž byl zápas - dodejme, že rozumně - na žádost litvínovských trenérů rozhodčími ukončen. Do bitky se zapojili prakticky všichni hráči, kteří byli v tu chvíli na ledě. Moc nechybělo, aby tak učinili i brankáři.

Černožlutí znovu neodehráli špatnou partii. Opět se dařilo gólmanovi, tentokrát Janusovi. Chyběla lepší koncovka.

Fotogalerie

4.
6:0
(3:0, 0:0, 3:0)
1.
14.8.
pátek, 18:00
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Jaroslav Janus 1 24 0
Související články
Zápasy 06.08.2016

Se Záhřebem nedohráno! Zápas ukončen po rvačce

Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Mládež 10.08.2020

Pátá třída má za sebou soustředění, podpořit je dorazil David Štich

Na přelomu prázdnin absolvovali páťáci, tak jako každoročně, letní soustředění v horském areálu Lesná. Kluci se zde společně připravovali na novou sezónu a užili si i jiných aktivit.
Více >
Mládež 04.08.2020

Mládež se vrací do běžného režimu

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek dnes oznámilo, že se mládežnický oddíl po koronavirové nákaze vrací zpět do normálu.
Více >
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Více >